Wpis z mikrobloga

Hejka Mirkowie. Ma ktos moze z Was jakiegos Forda z 11+ roku? Mam Focusa SE z '13 i mam problem: po polaczeniu telefonu z samochodem przez bluetootha nie moge zmieniac utworow zadnym z samochodowych przyciskow (czy to kierownica czy deska), bo wszystkie zamiast przerzucac do nastepnej sciezki, przewijaja utwor (i mogw to zastopowac tylko OK lub klikajac pauze na telefonie. W starszym modelu (fiesta '11, nie ma kolorowych wyswietlaczy) wszystko dziala jak nalezy. Ktos cos? Z gory dzieki za pomoc. Mam dedykowany trzymacz do telefonu, ale by przewinac (a mam ich mase, czasem jakis kawalwk nie pasuje) musze odrywac wzrok od tego co sie dziejw na drodze, a lubie #!$%@?, wiec safety first.

#android #samochody #muzyka #kiciochpyta #firstworldproblems
  • 11
@D3lt4: Jakbyś mógł to będę wdzięczny. Jeszcze dziś będę miał dostęp do Escape'a z '14, więc tam też obczaję. Nie wiem czy to wina apki, czy wina systemu w samochodzie, choć Fiesta ma prawie to samo - kolorowy wyświetlacz i śmiga wsio, że aż miło.
@D3lt4: Nvm przyjacielu, właśnie wyczytałem to na stronie Forda: W system SYNC wyposażone są obecnie trzy modele Forda: Focus, C-MAX i nowy B-MAX, ale wkrótce będzie on dostępny już we wszystkich naszych modelach. Dowiedz się więcej o systemie Ford SYNC.

Ja mam wszystkie ściągane ze Stanów, więc jest to we wszystkich :/.