Wpis z mikrobloga

@blubi_su: no to w końcu są zdjęcia czy się ukrywają bo piszesz i tak i tak . z tych archaicznych zdjęć to połowa wykonuje gest w stylu niemieckim tylko- znowu odwołuje się do historii. Ale wynika to z ich niewiedzy prawdopodobnie, ciekawe tylko czy nieświadomie robią niemiecki gest czy nieświadomie go nie wykonują
  • Odpowiedz
@Jojne: Ech znowu wybielanie nazistowskich świń... Jestem pewien że są absolutnie świadomi tego co robią, i żadne tłumaczenia o salutach i o niewiedzy biednych ułomnych intelektualnie dzieci do mnie nie przemawiają.
  • Odpowiedz
  • 32
@blubi_su: weź leki i przestań obrażać ludzi. Jedyną osobą, która broni tutaj nazistów jesteś ty sam. Nadawałbyś się na służbę w jednej z katowni UB.
  • Odpowiedz
@blubi_su: nikt ich nie wybiela, powiedziałem że jest ich na szczęście bardzo mało. I mam nadzieję, że będą częściej bici. Plusem tego, że pobili ich onrowcy jest to, że gadźinowe media skompromitują się brakiem inteligentnych dziennikarzy, którzy wybrną z tego dezinformujacego bagna jakie serwują. Zatem wielki plus dla onru. Czekam na podobny gest po stronie antify, ciekawe czy ta postanowi się odciąć od ludzi jawnie odwolujacych się do komunizmu.
  • Odpowiedz
@blubi_su posłuchaj placku, ludzi poznaje się po czynach - tutaj masz jasną sytuację
czyn: ONR wyprasza nazistów ze swojej organizacji. nie prosi ich o wyjście. swoje odcięcie od tych parchów ze swastami pokazują na tyle jasno i czytelnie, że robią to, co z takimi przygłupami powinno się zrobić - nie rozmawiają z nimi, tylko wywalają ich siłą, biorąc udział w bezpośrednim starciu z nimi.
I już nawet pomijam to, że Wasze "nazi
  • Odpowiedz
@blubi_su: Czy ty zdajesz sobie sprawę z tego, co mówisz? Sugerujesz, że członkowie organizacji, dla której jedną z największych wartości jest dobro narodu polskiego, wyznają ideologię, która zakładała mordowanie Polaków. Przecież to przeczy samemu sobie.
  • Odpowiedz
@kw401: Nooo nareszcie ktoś to zauważył. Wskazuje to jednoznacznie na #!$%@? mózgowe członków tej organizacji. Bo przeciez nie mogą być intelektualnie rozwinięci upodabniając się do nazistów z SS prawda?
  • Odpowiedz
@blubi_su: Racja - ci, którzy fascynują się nazizmem i jednoczenie są członkami organizacji patriotycznej to zwykłe niedojeby. To tak, jakby ktoś słuchał rapu i uważał się za metala. Jednak nie wskazuje to na #!$%@? wszystkich członków tej organizacji, tylko tych popaprańców ze swastykami, gdyż, jak pokazuje przykład wrzucony przez OP-a, normalni jej członkowie piętnują takich kretynów.
  • Odpowiedz
@blubi_su: skończ już się pogrążać. Osobiście ONR jest mi całkowicie obojętny ale szufladkowanie nacjonalizmu z nazizmem jest oznaką ignorancji i niewiedzy godnej Lisweeka.
  • Odpowiedz