Wpis z mikrobloga

@sirfinat: Przymierzam się do kupna Orienta właśnie niebawem, w tanich niemieckich sklepach nie za bardzo mają, w azjatyckich też ciężko... ale crationwatch ma... 700 zł taniej niż w PL, nie wiem jak u nich jest z szansami na uniknięcie vatu, chyba słabo, ale nawet z vatem będzie 500 zł taniej. Jeden mirek mi podawał tanie sklepy i faktycznie warto kupić za granicą.
@danielator: Trochę mnie rozwala jak ktoś mówi, że to wiocha kupować podróby Rolexa, a sam kupuje w sumie #!$%@? tylko, że z logiem Orient, Tudor czy Citizen. Nie mówię to o autorze tego wpisu, tylko tak ogólnie.
@Maxxtom: stary, co ty #!$%@?? :P to tak jakbys napisał, że

Trochę mnie rozwala jak ktoś mówi, że to wiocha kupować podróby Mercedesa, a sam kupuje w sumie #!$%@? tylko, że z logiem Citroen, Audi czy Opel. Nie mówię to o autorze tego wpisu, tylko tak ogólnie.


Rolex ani nie wymyslil wzoru Submarinera, ani nie ma do niego praw wlasnosci, takze O CO CHODZI?

juz nie mówię o tym, że wymieniasz
@Maxxtom: hmmm to ja ci wyjaśnię :) to zegarek typu diver i divery tak w większości wyglądają. I rolex nie ma i nigdy nie miał praw do takiego wyglądu zegarka. To co napisałeś o orientach, tudorach (tudor to akurat marka należąca do rolexa więc skrajna głupota) czy citizenach można porównać hmm To tak jakbyś napisał że maluch jest podróbą ferrari. Bo oba są samochodami, oba mają cztery koła i oba jeżdżą.