Wpis z mikrobloga

Moja prywatna biblioteczka.
Mój różowy zaraził mnie czytaniem. W tym roku przeczytałem 5 książek i na tym nie koniec. To jak narazie aż 500% normy z poprzednich lat, chęci co raz większe i cała lista książek do przeczytania. Polecam motzno, wystarczy znaleźć odpowiednie dla siebie książki.
#pokazksiazke #pokazbiblioteke #czytajzwykopem
Pobierz
źródło: comment_69girPPXNbLQG3VLektknGT2RjVNxLLB.jpg
  • 71
@ZohanTSW: @ZohanTSW: Tez bylem ksiazkowym kiepem kiedys. Do szkoly sredniej czytalem tylko lektury (bo kazali) pozniej mialem spora przerwe az chyba 4 czy 5 lat temu cos mi odwalilo i stalem sie molem ksiazkowym. Zdjecie na dowod i to nie jest wszystko bo mam jeszcze 3 polki w innej szafce :)

Ps. Cos mi sie nie chce zalaczyc foto :( pozniej dam

Ps2. Jak bys chcial jakis polecen tytulow do
@ZohanTSW: Ok to mam pytanie ale pytam jako totalny, różowy, laik. Jak ma się książka Assassin's Creed do gry? Mój niebieski lubi a niedługo dzień chłopaka więc podsunąłeś mi pomysł na prezent, warto czytać?
@biniaczyna: Tez bylem do Metra mocno sceptyczny, ale oceniam ja bardzo dobrze bo sie lekko czyta :)

Dla faceta jeszcze Wilk z Wallstreet, Syn Hamasu, albo jak jest wielki mol to Solaris Lema albo Diune :D

Pytanie czym sie ogolnie interesuje i czy czyta duzo/malo?
@misiauo: dzięki za ciepłe słowa :)

@farbadookienn: dopiero czytam, powoli idzie bo według niego każdy rozdział trzeba 2 razy przeczytać zanim przejdzie się dalej a ja dodatkowo robie dłuższe przerwy na refleksje dotyczące tego, co przeczytałem. Fajne rady, czasem się nie zgadzam z nim, ale jak tak się zastanowię, to faktycznie coś w tym jest.

@aett: Mam konto na lubimyczytac ale w rankingi nie wierzę, wolę poczytać opinie, może
@aett: Mam konto na lubimyczytac ale w rankingi nie wierzę, wolę poczytać opinie, może trafię na coś, co mnie przekona. Wiem, że np Tolkien czy Harry Potter jest genialny ale mnie to po prostu nie jara


@ZohanTSW: no właśnie nie o tym mówię... spróbuj na przykład Vonneguta - Rysio Snajper na przykład - jeszcze mi podziękujesz ;)
@farbadookienn: Lem - Solaris (3 dni nie spalem, bo nie dowierzalem ze mozna napisac cos tak swiwtnego. Zmienila we mnie podejscie do literatury, teraz wiem ze nawet jak jest dosyc trudno i czasami nudno to warto sie przemeczyc, bo mozna zostac nagrodzonym)
Robert Kiyosaki - bogaty ojciec biedny ojciec (troche banalna ksiazka jak patrze z perspektywy czasu ale to ona sprawila, ze inaczej patrze na zarabianie pieniedzy przez co zyje mi
@farbadookienn: A jeszcze jedna - Milosz Brzezinski - pracowac i nie zwariowac, w sumie jak by tak policzyc to przez ta ksiazke zarobilem w ostatnim roku z 20 tys zl wiecej :D no i pracuje mi sie lepiej
@farbadookienn: Dlaczego za niego minus? Czytalem go chyba w 1 technikum i chociaz jego wszystkie ksiazki sa takie same, a on sam sie dorobil dopiero na nich to i tak uwazam ze ta pozycje powinni serwowac dzieciakom w gimnazjach jako lekture :)
Dostojewskiego czytalem, Hellera tez, Steinbecka nie i po tym jak napisales juz zaluje hehe :D
Chociaz pytales o ksiazki ktore cos zmienily, a nie mi sie tylko podobaja.
@loczyn: tak, też czytałem Kiyosakiego z ciekawości. Przedstawia podobny punkt widzenia jak Timmothy Ferris w 4 godzinnym tygodniu pracy (czy jakoś tak). Najgorsze jest w nim to, że wzorują się na nim wszelakie piramidy finansowe, mlm. Widziałem na własne oczy. Niestety ludzie ci korzystają z jego technik aby zarabiać na ludziach i się nie wysilać. Co Hellera czytałeś? Ja świetnie wspominam Steinbecka (Na wschód od Edenu), jest nasiąkniety biblią (moralizatorstwem podszytym
@biniaczyna: ja kiedyś byłam mocną fanką Asasyna i tak średnio mi leży. Książki są pisane na podstawie gier, tylko rozszerzone o kilkanaście faktów. Poczytaj recenzje na lubimyczytac.