Wpis z mikrobloga

@fervi: Gram raczej mało na telefonie. Z programów jakieś endomondo itp. Do tego przeglądanie neta i słuchanie muzyki. Jest jakiś prosty sposób na aktualizacje androida, bo mam wersję 5.0.2?
@matt132: 5.0.2 jest spoko. Możesz obczaić czy wgrać coś nowszego, ale nie zawsze ma to sens.
Jak chcesz to Mozilla tworzy własnego Flash Playera na Firefoksa. Nie działa to na razie najlepiej, ale może się przydać - Shumway

Blokowanie reklam to blokowanie reklam - Adaway, pozwoli nerwów oszczędzić i transfer :P
@matt132: Nie wiem czy godne polecenia, ale znam :P Kiedyś używałem Apollo (chyba też go masz), ale przeszedłem na Vanilla Music. Nie mam niestety zbyt wygórowanych wymagań, więc lipa.

Zobacz ten SoundFX w CMie czy coś takiego, do podbicia tonów (Equalizer), może polepszyć doznania z muzyki :P
@Eco999: W nowym CMie można też zmienić DPI bez roota. Polecam, więcej zmieścisz na ekranie pomniejszając całą skalę interfejsu wraz z obniżeniem DPI. Do tego Grid size dla home screen przynajmniej 7x6 lub 7x7 i dla estetyki proponuje wyłaczyć podpisy ikon też tylko w home screen. W app drawer raczej nie zalecam bo nie będziesz wiedział co jest co po zamych ikonach ;) Udanej zabawy.