Wpis z mikrobloga

@baasa404: koleś pisze, że ma tego kompa od roku. Czekam na listę gier wspierających dx12 w tym czasie XD

@ByczekFerrnando: a Ty podrzuć listę gier, które zużywają więcej niż 3GB pamięci podręcznej karty graficznej. Grałem na niej w Far Cry 3-4, 2 ostatnie Assassin's Creedy, Dying Light, Dead Island 1-2, Wiedźmin 3, Crysis 2-3, Battlefield 3 i 4. W każdym z tych przypadków ponad 100 fps na maksymalnych możliwych ustawieniach
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Mateusz:
Karta jest jak dla mnie super, nie walcze o kazde źdźbło trawy czy pixel, potrafi uciagnac wszystkie tytuly na przyjemnych ustawieniach wiec w tej cenie chyba nie ma nic lepszego na ten moment:)
Powodzenia Mirku w skladaniu;p
  • Odpowiedz
@lupaczkokosow: Jeśli chodzi o stosunek cena/wydajność, to jest to raczej numer 1 na rynku. A co do mojego składania, to w przyszłym miesiącu kupuję tylko procesor, i już jestem gotowy do działania ^^ Tylko karta będzie lipna, ale to tymczasowo, później będę kupował lepszą. Mój pierwszy upgrade od 7 lat :D
  • Odpowiedz
@JBFC:
Co prawda nie ma zbyt wiele gier które wspierają dx12 w tym momencie(4 gry), i nie sądzę aby się to zmieniło przez najbliższe kilka miesiecy, lecz takie rozwiązanie opłaci się na dłuższą metę, w końcu w większości przypadków nie kupuje się komputera aby używać go przez 2-3 lata. Zresztą zobaczymy wyniki, kiedy będzie większa różnorodność gier, mam nadzieję że wyniki nadal będą po stronie AMD, w końcu konkurencja nigdy nikomu
  • Odpowiedz