Wpis z mikrobloga

#wykopowypupil, kolejna odsłona ;)

Wczoraj rano stwierdziłam, że jadę nad morze, bo tam zawsze po drodze stoją z dobrym miodkiem (O kurcze, tak, to prawda - Szczecin nie leży nad morzem, dzieli nasz od wody jakieś 100 km;D). Kupiłam pyszny, zdrowy i naturalny miodek (w markecie są takie tanie, a mi tu policzyli jak za złoto;DDD). Dziś rano przygotowałam mieszankę do jedzenia z Wambaroo - będę miała jedzenia na około miesiąc. (plus oczywiście do tego robaczki i owoce z warzywami, na miesiąc mam zapewnione "suple").

Zrobiliśmy z rodzicami sobie wycieczkę, ot tak, wracając znad morza podjechać do Stepnicy. Troszkę padało, ja źle skręciłam - trzeba było zawracać, więc wjechałam na czyjś podjazd, a tu śmig, mały rudo-biały kocio wbiegł pod samochód. No nie ruszę, bo ryżego przejadę... Tata wylazł z auta, kici kićkuje kota, żeby wylazł, kicia bez większych oporów i żadnego strachu podeszła do taty, wskoczyła mu na kolana, a później hyc - do samochodu...;D mój pies mało zawału nie dostał, mocno cięta na koty. A kocio przytulas - czyściutki bardzo, zadbany, więc pewnie kogoś z wiochy ;)

Takie cudo
Lekko rozmazane

Ale, do rzeczy ;D Wczoraj miałam wpaść do sklepu DOSŁOWNIE na 5 minut, dać papu paralotniom. I co? Siedziałam 1,5h przy klatce i patrzyłam na latawce;D zapomniałam wziąć aparatu z domu, więc nagrałam filmiki telefonem. Jakość badziewna, ale widać to, co trzeba :) Jestem ZAKOCHANA w tych zwierzakach. Serio, są tak pocieszne, że szok.

Filmik jak wciąga papu
A tu takie latające zabawy:3

Poza tym zrobiłam jeszcze kilka zdjęć

Raz
Dwa
Trzy
Cztery - najpiękniejsze oczy we wszechświecie
Pięć
Sześć
Siedem

Dziś od rana w pracy miałam od cholery sprzątania i po gadach i po lotkach, u lotek musiałam też dołożyć kilka drabinek, wczoraj zaobserwowałam "gdzie im brakuje". W międzyczasie pobudziłam gnojki małe i powoli, dwie zaczęły się wylewać z domku. Samca udało mi się wziąć na ręce i pomiziać - pierwsze co zrobił - OBSIKAŁ mnie.... Drugie? okupkał. Ale ogólnie spoko zwierzak. Będą z nich ludzie ;)

Taki cud
Łysa głowa szamcza

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #kot #koty #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin

Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - #wykopowypupil, kolejna odsłona ;)

Wczoraj rano stwierdziłam, że jadę n...

źródło: comment_SYF1wgC4jAugtxs1lLySvjUyXNqkNHPA.jpg

Pobierz
  • 48