Wpis z mikrobloga

Słuchałem dziś rano #trojka i Niedźwiecki puszczał nową piosenkę z Bonda.
Jakiś czas temu były plotki o tym że wykonawcą ma być Sam Smith i niestety się potwierdziły.

tl;dr:


Dla mnie jest to jedna z najgorszych (o ile nie najgorsza) bondowska piosenka jaką kiedykolwiek słyszałem. I mówię to jako osoba która jest fanem serii i każdy film widziała co najmniej kilka razy.
Wiem że zawsze było tak, że piosenki do Bonda nagrywali popularni w danym okresie artyści, ale czy musieli do #!$%@? nędzy brać największego nudziarza na rynku, którego piosenki są żenującymi, grafomańskimi smętami dla samozwańczych "yntelektualystów", którzy tak naprawdę nie mają za grosz gustu?
Przecież (nawet na listach przebojów) jest całe mnóstwo artystów, którzy byliby w stanie zaśpiewać dużo lepszą piosenkę (choćby taki Bruno Mars albo Pharell Williams).
Najgorsze jest to, że nawet nie brzmi (poza paroma miejscami) jak piosenka do Bonda.
Nawet najsłabsze filmy z serii (jak np.: Moonraker) miały zajebiste piosenki, a tu wygląda na to, że film będzie dobry (trailer bardzo mi się podobał), a piosenka #!$%@?.

Zresztą - oceńcie sami. Ciężko znaleźć utwór na YT więc dam linka do archiwum Trójki użytkownika @dktr (piosenka zaczyna się od 0:23:45):
http://3.dktr.pl/st3/26_09_2015/rec-10-00-02.ogg

#muzyka #muzykafilmowa #jamesbond #bond #spectre #samsmith #oswiadczenie #gorzkiezale #boldupy
o.....y - Słuchałem dziś rano #trojka i Niedźwiecki puszczał nową piosenkę z Bonda.
...

źródło: comment_fysI66aIcJCoM9RS2DQCuq4QMvEzuM2n.jpg

Pobierz
  • 62
@rudy2007:
Biorąc pod uwagę że Sam Smith jest homo, to tym bardziej powinien być dobrym wokalistą (vide Freddie Mercury, George Michael czy Rob Halford).
A tymczasem jego "piosenki" brzmią jakby go kastrowano bez znieczulenia podczas sesji nagraniowej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@jakosdajerade: @qnebra: @mlodosc:
Fakt, orkiestra ratuje resztki godności, ale to chyba dlatego, że te partie orkiestry brzmią trochę jak z "You Only Live