Wpis z mikrobloga

Wgrywałem nowego roma do mojej gie dwójki, coś poszło nie tak i mogę teraz wejść w factory hard reset, ale nie wiem, czy wejdzie w recovery wtedy, czy zepsuję jeszcze bardziej. Już tak kiedyś miałem, ale nie pamiętam co zrobiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#android #lgg2
  • 16
@arhu: A możesz mi jeszcze przypomnieć, jaka była kombinacja klawiszy? Bo wcześniej mi się udało jak z desperacji byle co wcicskałem, teraz jak chcę to nie mogę xd
@Viserion: zabij mnie ale nie pamiętam. Zawsze instaluję "quick boot" i wybieram reboot to recovery.
Ale wydaje mi się że trzeba wyłączyć telefon, potem trzymać vol-down+power do momentu pojawienia się logo lg, puścić i trzymać znowu.
@arhu: Noooo weszło! Więlkie dzięki! Chyba po raz setny znalazłem się w takiej sytacji i naprawiałem telefon każdym możliwym sposobem, ale i tak ciągle się boję, że już się więcej nie wlączy.. teraz mogę spokojnie przywracać rom 4.4? bo coś się zepsuło, jak flashowałem cloudy 3.3...
@arhu: Tzn. byłem na KK, chciałem flashować lollipop, ale nie poszło i nie mam żadnego systemu, i teraz chcę wrócić znów do kk, którego mam backupa zrobionego xd
@Viserion: ja tam polecam rom cloudy3.3 + kernel xceed npr. Od rana napisałem kilka smsów i rozmawiałem dwa razy przez telefon i nadal mam w granicach 95%