Wpis z mikrobloga

@wczoraj: "tolerancyjna" mowa nienawiści. Wiesz, gdy jest ukierunkowana w stronę prawicy to jest "pozytywna" mowa nienawiści. Coś jak inne lewackie wynalazki - pozytywna dyskryminacja czy pozytywna pedofilia.

@ZjednoczonaEuropa:

Tak, jadą dla pieniędzy, bo muszą czymś wykarmić rodziny, które okrada im lewactwo, żeby potem dokonać redystrybucji.
I sytuacja muslimska, którą tam zastają nie podoba im się i dlatego nie chcą jej u nas.
Było wałkowane wiele razy - pod względem społecznym
@ZjednoczonaEuropa:
Gdzie Polakom źle?

W Warszawie.
W Poznaniu.
W Gdńsku.
W Szczecinie.
No generalnie w Polsce.

No dobra to gdzie Polakom dobrze?

No Polakom dobrze w Szwecji gdzie Somalijczycy gwałcą na każdym rogu.
Dobrze im w lewackiej Holandii gdzie zabjaja starszych ludzi eutanazja i maja diabelskie in vitro.
Dobrze im w UK gdzie Islamiści obcinają głowy każdemu białemu bez brody.
Dobrze im w Irlandii gdzie pedały mogą wziąć ślub.
Dobrze im
@Laserade: ehh mowa nienawiści dotyczy rzeczy na które człowiek nie ma wpływu i chodzi w niej głównie o ciśnięcie na rasę, płeć, orientację. Poza tym nawołuje do przemocy. A tutaj jest logiczny zarzuc co do poglądów i działań, bez krzty nawoływania do jakiejkolwiek walki. Próba używania pojęcia ze zmienionym znaczeniem zawsze działa. Tylko nie gadaj potem, że tvny manipulujo.
@tony_soprano:


ehh mowa nienawiści dotyczy rzeczy na które człowiek nie ma wpływu


To urocze, że lewactwo zależnie od zapotrzebowania codziennie zmienia jej definicję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja przeczytałem coś takiego, dosłownie z 3 dni temu inny lewak mi to podsunął:


używanie języka w celu znieważenia, pomówienia lub rozbudzenia nienawiści wobec pewnej osoby, grupy osób lub innego wskazanego przez mówcę podmiotu[1][2][3]. Narzędzie rozpowszechniania antyspołecznych uprzedzeń, stereotypów i