Wpis z mikrobloga

Właśnie wsparłem szczytną akcję skromną kwotą 10 polskich złotych... jaką? Projekt zbiórki pieniędzy na wydanie biografii Murraya Rothbarda w języku polskim. Zebrano już 5 348 z 14 000 złotych. Można przekazać nawet ZŁOTÓWKĘ, dlatego zachęcam wszystkich wolnościowców do wspierania inicjatywy :)

https://polakpotrafi.pl/projekt/wydanie-biografii-rothbarda

Jestem narodowym-liberałem, ale Rothbarda szanuję i mam nadzieję, że uda się wydać jego biografię w języku polskim ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rothbard #knp #korwin #prawica
Pobierz
źródło: comment_bOeBcWj1LDIYzbFpFJdLU2oMFS3RQpi6.jpg
  • 13
@Oak_: Anarchokapitalizm jest po prawej stronie. Prawica nie jest oddzielną doktryną tylko zbiorem doktryn. Dla swojej wygody możesz mówić "skrajna prawica".
@Bastiat: Generalnie prawica jest łączona z konserwatywnym światopoglądem, a akapy z konserwatyzmem nie maja zbyt wiele wspólnego. To jest skrajny liberalizm, a nie skrajna prawica.
@Bastiat: Niby w czym? Utrata państwowości nigdy nie była wpisana w prawicę, tak samo liberalizm światopoglądowy. Jeśli coś nie jest związane z socjalizmem/lewicą to nie znaczy, że to coś nagle jest prawicowe.
Zgodzisz się ze mną, że ludzie, którzy domagają się, żeby państwo było ograniczona do sądownictwa, policji i wojska to prawicowcy?