Wpis z mikrobloga

@PlusMinus303: Co za hipokryzja z twojej strony. Idąc twoim tokiem rozumowania to ciebie teraz też można obrażać bo sam stosujesz przemoc internetową wyzywając innych (a to że masz swoim zdaniem powód nie ma nic to rzeczy). Sama zainteresowana nie wyraziła się w żaden sposób źle na wrzucenie tego skrina ale pan chodzący rozsądek wyzywa innych od gówien i śmieci. Jesteś śmiesznym gościem
  • Odpowiedz
@abcde: 3 jedynych w życiu. Może to dla jednych dużo, ale dla mnie 3 to nie tragiczna liczba. Tym bardziej ze ten środkowy zakończyłam nie ja, a mój partner bo znalazł sobie inny obiekt westchnień.
  • Odpowiedz
@Pitrasia: odniosłam się tylko do debilnego wymysłu gościa który stwierdził że się boisz zmian itp. a nie komentowałam samej liczby. A co do całej reszty to weź mnie oświeć, czemu nie rzucisz tego typa?
  • Odpowiedz
@Pitrasia: nadal nie wiem, po co robisz ze spraw tego typu pożywkę dla innych, a z siebie celebrytkę. dla jednych to nie dużo, a dla innych to w ogóle nie temat do opisywania i to za każdym razem.
  • Odpowiedz
@SScherzo: są momenty kiedy psychicznie nie wytrzymuje i musze coś z siebie w jakiś sposób wyrzucić. Na ogół trafia to na mirko. Wpis został usunięty, jak przyjechał do mnie chłopak i udało mu się mnie uspokoić. (płakanie komuś w ramię jest skuteczne bardziej niż myślałam.) jeśli myślicie że nie jest mi wstyd po takich aferach, to się mylicie. Jest mi wstyd i staram się nie robić więcej takich rzeczy, ale jak
  • Odpowiedz
@PlusMinus303: Co za koleś z ciebie xD Obrażanie kogoś a obrażenie czyjegoś urojenia to bez kitu dokładnie to samo xD Ok, już uznaliśmy że jestem hipokrytką, nie wołaj mnie więcej
  • Odpowiedz