Wpis z mikrobloga

@PlusMinus303: To raczej wynika z tego, że słowo "depresja" straciło dla mnie sens z powodu nadużywania go. Podobnie jak (z innej beczki) "innowacja", "kultowy" itp. Taki problem może dotykać ludzi, ale na miłośc boską, nie rozpieszczonego życiem nastolatka, któremu nigdy nie stała się żadna krzywda, ale i tak jest skrajnie, powtarzam SKRAJNIE nieszczęśliwy. Jeśli problem polega na tym, że nie ma się zamozaparcia, żeby coś rozwiązać to jest to gówno, a
  • Odpowiedz
@PlusMinus303: Może i faktycznie to co pisałem za bardzo jechało generalizacją. Po prostu uważam, że depresja z powodu lufy z matmy, "bo nie lubie fizyki a musze", czy tego, że mój chłopak taki zły (ale jak mnie przytulił to mi przeszło) to jakiś ponury żart. Tym bardziej w przypadku @Pitrasia , która regularnie wali tu jakieś atencyjne #gorzkiezale. Jeśli problem da się rozwiązać bez udziału sił nadprzyrodzonych, cofania się w
  • Odpowiedz
@PlusMinus303: Wszystko fajnie, tylko nie piszę tego w oparciu o jej jeden wpis - ona urządza tu takie akcje regularniej niż UEFA Ligę Mistrzów. Całe spektrum emocji - od "zakochanie to stan 10/10 polecam", przez "bo dotknęłam penisa innego?" po "nienawidzę siebie chce umrzeć nikt mnie nie kocha jestem brzydka"
  • Odpowiedz
@polok20:
Ja #!$%@?ę jak można być tak podłym. Sprawia Ci to satysfakcję? Dla marnej jakości beki znęcasz się nad #!$%@?ą dziewuszką, która nie radzi sobie w zyciu.Moze znajdź sobie bardziej konstruktywne zajęcie niż kopanie lezących?

Okej, prosty rachunek zysków. #!$%@? nie da się prościej:
Czy ten wpis pomoże jej się ogarnąć? Nie.
Czy ten wpis utrudni jej ogarnięci i/lub zaszkodzi? Jeżeli to przeczytała, cholernie pewne, ze tak. W najlepszym przypadku będzie
  • Odpowiedz
@polok20:
Jak oceniasz swoją wartość jako przyjaciela/partnera? "Dopóki mi odpowiadasz będę Cię wspierał. Gdy przestaniesz mi odpowiadać wyciągne publicznie wszystkie Twoje brudy. I będę robił to nawet po rozstaniu przy nadarzającej się okazji". Uwazasz, że w ten sposób da się budować relacje? Pomyślałes, ze jako dorosły mężczyzna powinienes zachowywać odpowiednią stabilność emocjonalną, dystans? Uważasz się za godnego zaufania i wartego pokazania swojej słabszej strony?

Rozumiesz idee lojalnosci? Protekcja osoby, która jest
  • Odpowiedz
Ps. pamiętam, ze ona też ma sporo za uszami. Masz prawo (i powinieneś) odbić piłeczkę. Ale Ty walisz serią po czym #!$%@? panzerfaustem.
  • Odpowiedz
@Swarley: Zgadzam sie z Tobą w pełnej rozciągłości. Generalnie to strasznie śmiesznie wygląda z mojej perspektywy, bo swoje przeżyłem, w licbazie czy techbazie nikt tak nie piescił się ze sobą jak to się robi teraz. A społeczeństwo jednak było dużo biedniejsze te 10-15 lat temu niż jest teraz i jakoś nie było małolatów z depresja i myslami samobójczymi. Żenujacym już jest sam fakt tego, że można uzewnętrzniać tak błahe powody w
  • Odpowiedz