Wpis z mikrobloga

Mirki, widziałem dziś wieczorem dość dziwne zjawisko. Leciał jakiś samolot, którego wszystkie światła migały na czerwono - w sumie nic ciekawego, ale jedno zwróciło moją uwagę - ten samolot tak jakby wypuszczał 'race', które migały dość wyraźnie i rozświetlały dość spory obszar nieba, mignęły tak z 3-4 razy niczym stroboskop i gasły. Wypuścił je kilka razy w przeciągu.. ja wiem - 5 minut? Śmiesznie trochę bo mieszkam dość blisko granicy rosyjskiej i pomyśleliśmy, że ruscy spuszczają napalm ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ktoś znający się wie co to było? Wcześniej przelatywał jakiś samolot odrzutowy. #kiciochpyta #aircraftboners #lotnictwo
  • 7
@rolfik_r1: w tych samych godzinach i ja widziałem to coś tylko jak pisałem - u mnie race były białe. Być może ogólnopolskie ćwiczenia.
@Kontestator: Identycznie to wyglądało; tyle, że te które ja widziałem migały jak stroboskop i 'race' były wypuszczane pojedynczo. Do tego stopnia migały jasnym światłem, że zwróciliśmy na nie uwagę przez lekkie rozświetlenie miejsca gdzie staliśmy (jest tam dość ciemno, więc łatwo to było zaobserwować).