Wpis z mikrobloga

Mirki,
robimy ciche # rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Smutno tak pić kawę samemu w poniedziałek, dlatego wśród plusujących ten wpis wylosujemy osobę, która otrzyma od nas 250g #kawa.
Wylosowany wybiera kawę, którą następnie wypalimy specjalnie dla niego. Będzie mega świeżo i aromatycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)c[_]

Do wyboru następujące kawy z naszej palarni.
Zapraszamy do zabawy wszystkich z #kawatime i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszamy też na naszą twarzoksiążkę ;) #rozdajo
  • 83
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: Chyba przesadzasz. Kisnę niemiłosiernie jak ktoś plusuje jakieś gówna warte 2zł ale 250g dobrej kawy może być wart nawet 50zł i więcej a i do palarni nie trzeba #!$%@?ć. Poza tym nie widzę żeby się ktoś "zabijał" zwyczajnie klikając w plusa. Jedyne co to wpis powinien być poprawnie otagowany i tyle, nie ma powodu do wyzywania setek ludzi od biedaków cebulaków.
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: Takie rozdawajki to zwyczajny, cyniczny marketing. Dla firmy, praktycznie całkowicie darmowa reklama, z powodu głupoty plusujących. Szkoda mi każdego, kto nabiera się na takie social-media sztuczki. Szkoda że nie rozdają tej kawy z powodu uszkodzonego opakowania #pdk .
  • Odpowiedz
To nie są jakieś nsfw czy chińskie bajki, które faktycznie mogą zaszkodzić.


@Elitek: Ale to jest manipulacja głosami, przez którą nieciekawe gówno jest w gorących. Jakbym za zakopywanie lewackich albo prawackich wykopów rozdawał pieniądze to bym pewnie szybko wyleciał, więc nie wiem czemu takie coś jest ok.
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: Nigdzie nie powiedziałem, że nie jest to cyniczny marketing. Ale jesteś głupcem jeśli myślisz, że podobnego nie uprawia chociażby Solgaz. W każdym bądź razie nie widze po prostu powodu żeby gnoić mirków, którzy zwyczajnie kliknęli w plusa. To nic nie kosztuje.
  • Odpowiedz
Mirki,

robimy ciche # rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Smutno tak pić kawę samemu w poniedziałek, dlatego wśród plusujących ten wpis wylosujemy osobę, która otrzyma od nas 250g #kawa.
Wylosowany wybiera kawę, którą następnie wypalimy specjalnie dla niego. Będzie mega świeżo i aromatycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)c[_]

Do wyboru następujące kawy z naszej palarni.
Zapraszamy do zabawy wszystkich z #kawatime i
  • Odpowiedz
To nie są jakieś nsfw czy chińskie bajki,


@Elitek: Co Za różnica? Spam to spam.

Na wykopie największy syf tworzą właśnie takie osoby, które mają ból dupy o wszystko :)


Nie, największy syf tworzy się właśnie przez takie gównowpisy, nie niosące żadnej wartościowej treści. Jak się wreszcie nauczycie tagować takie gówno jeden z drugim to będzie tu porządek i każdy będzie zadowolony
  • Odpowiedz
@Marmite:
Spoko, jak dla kogoś mikroblog to drugi dom to faktycznie może go to wkurzać :)

Oto Twoje wartościowe wpisy:
" Dzisiaj od znajomej z pracy dostałem czekoladę. Mój borze, jakie to jest pyszne, teraz już pamiętam, czemu kiedyś byłem gruby i czemu powinienem się trzymać z dala od słodyczy xD zdążyłem już zjeść połowę, resztę chyba wyrzucę albo coś #takietam #dzienchlopaka ":D

"Dzięki za info, mam okna. Taguj #pogoda #
  • Odpowiedz
@razvizion:
A) Są droższe też droższe ;) Owszem, można kupić Santosa nawet i za 40 zł/1kg, ale czy jesteś pewny, że pijesz Santosa? Sami importujemy tę kawę, wiemy skąd pochodzi, kiedy były jej zbiory, ziarna posiadają swoją dokumentację i co najważniejsze - są świeże i nie leżą w magazynie miesiącami
B) Jak Bóg da to będzie większy :)))
Aeropressy w ostatnich dwóch miesiącach poszły ostro do góry. Niestety. Ceny które widzisz
  • Odpowiedz