Wpis z mikrobloga

Uwaga, mam pytanie na temat szczególnego rodzaju #!$%@? mózgowego. W jakim celu tak dużo ludzi ma tęcze lub jej wariacjew avatarach? Czy to fani drenażu analnego , poszukiwacze garnków że złotem, wróżki? Co do chu.a się tu dzieje?

Jeden mi odpisał "bo mogę" cokolwiek to znaczy :).

#bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy
  • 50
  • Odpowiedz
@soosh071: Ja mam dlatego, że taka tęcza symbolizuje walkę o równość. Poprzez wstawienie jej w awatar okazuję swoją sympatię do osób dyskryminowanych ze względu na to, jakimi są. Masz jeszcze jakieś pytania?
  • Odpowiedz
@Tron: Co przez to rozumiesz? Że niemożliwe jest na przykład osiągnięcie statusu niedyskryminacji związków homoseksualnych poprzez m.in. legalizację małżeństw osób tej samej płci? Albo że nie da się uprościć kwestii związanych z leczeniem i prawem osób transpłciowych?

Mnóstwo osób ma niesamowicie utrudnione życie tylko dlatego, że osobom konserwatywnym nie podoba się to, jakie są. Mimo że tak naprawdę nie mają żadnego wpływu na ich życie (biorąc pod uwagę poruszane aspekty).
  • Odpowiedz
  • 3
@Keffiro: Serio pytałem. Frazesy zostaw lemingom. Co ma tęcza do równości i po co ta równość? Chcecie równości pomiędzy normalnymi ludźmi a pedofilii? Pomiędzy homo a hetero, pomiędzy białym i czarnym? Wiecie, że to utopia i debilizm?
  • Odpowiedz
@soosh071:

pedofilii


Ale pedofilię od środowisk LGBT to Ty odróżniaj.

Wiecie, że to utopia i debilizm?


Czyli że na przykład związek Murzyna z białą kobietą lub Azjatki z białym mężczyzną to utopia i debilizm? Nie. To jest właśnie równość. Że nieważne kogo się kocha, ważne że chce się (i jest się w pełni świadomym swoich czynów) żyć razem tworzyć związek – i powinno się mieć do tego prawo. W pewnych krajach
  • Odpowiedz
@soosh071: Nie było moim celem przypisanie Ci rasizmu. Poruszyłem temat, bo wspomniałeś o „białym i czarnym”. Chciałem po prostu zaznaczyć dość spore podobieństwo między sytuacją związków jednopłciowych dziś, a sytuacją związków międzyrasowych kilkanaście lat temu w USA.
  • Odpowiedz
  • 0
@Keffiro: Nie lubię pedałów i nie mam z tym problemów. Jednakże nie chciałbym ich leczyć czy eksterminowac, po prostu, nie trawię ich obnoszenia się że swoim bądź co bądź zboczeniem. Pracujący i szanujący prawo murzyn czy arab mi nie przeszkadza, tak samo eskimos czy żubr:)
  • Odpowiedz
Jednakże nie chciałbym ich leczyć czy eksterminowac, po prostu, nie trawię ich obnoszenia się że swoim bądź co bądź zboczeniem

@soosh071: Poważne pytanie. Pomijając media, jak często widujesz takie osoby na ulicy?
  • Odpowiedz
Jak nie, to morda krótko.


@soosh071: A więc jednak coś wyniosłeś z rozmów z rodziną. W sumie to nawet współczuję albowiem złym człowiekiem nie jestem i przykro mi gdy widzę krzywdę innych.
  • Odpowiedz
@soosh071:

Nie lubię pedałów i nie mam z tym problemów


A ja Ci nie każę ich lubić. Tak samo jak nie każę Ci lubić Czeczenów, katolików czy czarnoskórych. Inną sprawą są natomiast regulacje prawne.

Dlaczego mielibyśmy zabraniać białemu Robertowi De Niro ożenić się z Murzynką Grace Hightower, protestantowi Tomowi Hanksowi ożenić się z Ritą Wilson, która jest wyznania prawosławnego, albo Neilowi Patrickowi Harrosowi wyjść za Davida Burtkę?
  • Odpowiedz