Wpis z mikrobloga

Uwaga, mam pytanie na temat szczególnego rodzaju #!$%@? mózgowego. W jakim celu tak dużo ludzi ma tęcze lub jej wariacjew avatarach? Czy to fani drenażu analnego , poszukiwacze garnków że złotem, wróżki? Co do chu.a się tu dzieje?

Jeden mi odpisał "bo mogę" cokolwiek to znaczy :).

#bekazpodludzi #bekazlewactwa #4konserwy
  • 50
  • Odpowiedz
@bialepaski: @artano: @Keffiro: Panowie, coś Wam powiem, nt. badań. W Polsce co 4 lata odbywają się badanie na bardzo dużej reprezentatywnej grupie osób i co? PO wygrało dwa razy z rzędu, co oznacza, że wynik badań zależy od badaczy a nie od badanych. PO nie jest przypadkiem banda złodziei bez rękawiczek i #!$%@?ów? Nie handluje stołkami, nie schyla się po każde 5 groszy, swoje czy nie swoje? Czy to
  • Odpowiedz
@soosh071:

Kto może badać dzieci oddane homo? Inny homo, lub osoba takim deprawacjom przychylna.


Otóż nie. Badać takie dzieci może też przeciwnik homoseksualizmu. Z tym że do tej pory każde badanie takiego przeciwnika zostało doszczętnie zmasakrowane od strony merytorycznej (np. Regnerus, Cameron, Freund). Coś to chyba sugeruje, nieprawdaż?
  • Odpowiedz
@Keffiro: Nie wiem czy to prawda, jednakże to portal opinii użytkowników a nie sąd, więc udowadniać nic nikt nie musi. To moje subiektywne oceny, wybacz, badań w takim temacie czytać nie będę.
Rozumiem, ze pozostałe kwestie jako niewygodne dyskusji nie podlegają?
  • Odpowiedz
@soosh071: Nie bardzo mam czas na dyskusję teraz.

Porównywanie badań naukowych dot. ewentualnej szkodliwości homoseksualizmu do wyborów parlamentarnych jest naprawdę nierozsądne. To tak jakby porównywać świnkę ze świnką morską.

Ktoś wcześniej pisał, że w Irlandii całkiem niedawno zakazane były kontakty homoseksualne, a teraz są tam chyba już równe prawa.

Nie wszyscy muzułmanie zrzucają gejów z budynków na twarz.
  • Odpowiedz
Panowie, coś Wam powiem, nt. badań. W Polsce co 4 lata odbywają się badanie na bardzo dużej reprezentatywnej grupie osób i co?

@soosh071: Ty tak na serio? Naprawdę nie potrafisz rozróżnić badan naukowych od sondaży politycznych? To tak jakby stwierdzić ze samochód i hulajnoga to samo, bo oba maja koła.
  • Odpowiedz
@Keffiro: @bialepaski: @artano: Wg. mnie porównanie jest jak najbardziej rozsądne i mówię serio. Udowadniać można wszystko, zależy ile się ma czasu i pieniędzy. Skoro miliony pod wpływem propagandy mogą się mylić, to czymże jest błąd (celowy lub nie) jednostki lub grupy badaczy? Swego czasu sporo ludzi uważało Hitlera za spoko gościa, nawet wsadzali na rozkaz homo do pieców, wtedy ('39-'45) to była prawda.

Czy zgadzacie się z poniższym?

Podobne
  • Odpowiedz