Wpis z mikrobloga

@niznanyznawca: Po drodze do Pragi polecam odwiedzić Czeski Raj. Np. do obejrzenia malownicze Prachovske Skaly albo Hruboskalsko. W Pradze nocowalam w hotelu Stary Pivovar, jest ok, ale możecie poszukać czegoś bliżej centrum.
@niznanyznawca: W sensie co zwiedzić? Akurat Wam starczy czasu na najważniejsze: Most Karola, Rynek Staromiejski, Hradczany, Mala Strana, Wyszehrad, Josefov. A jedzenie tylko na Zizkovie - normalne ceny, w centrum są x2 albo i x3.
@Mozart07 Dzięki, poszukamy czegoś na lądzie :) Nie musi być najtaniej- tak średnia półka.
@gaska Dokładnie no dobra dzięki wszystkim za info. Decyzja podjęta- Praga.
Jakby ktoś miał jakieś doświadczenia info z hotelami prośba o namiary :)
@niznanyznawca: Hotele to polecam przejrzeć na Bookingu czy jakimś innym portalu i coś wybrać. Sugerować się liczbą ocen, średnią ocen i lokalizacją głównie :) Ja osobiście odradzam branie czegoś poniżej 7,5-8/10. Ja spałem kiedyś w Pradze w http://www.iris-edenhotel.com/ , ale to udało mi się dorwać w jakieś promocji :) minus taki że kawałek od centrum, trzeba było jeździć tramwajem. A plus, że hotel znajduje się na stadionie sportowym i warunki bardzo
@wilkgorski: Akurat w kwestii odległości to nie ma się aż tak bardzo co przejmować - Praga jest doskonale zorganizowana pod względem komunikacji miejskiej. Ja tak jak pisałam spałam w hotelu niespecjalnie blisko centrum a i tak co chwilę jechał tramwaj, do tego miał nawet kursy nocne. Wołam @niznanyznawca, pewnie Ci się przyda taka informacja również. Jeżeli planujecie wyprawę z poruszaniem się komunikacją po mieście - kupcie sobie bilety na 72
@niznanyznawca: Parking pod hotelem, obsługa ok. Zaraz pod hotelem jest przystanek z którego odjeżdżają tramwaje do centrum. Kupcie sobie te bilety na dłużej, bardziej opłaca się niż jednorazowe. Na recepcji takich nie mieli, ale w cenrrum juz spokojnie. Miłej zabawy!