Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi powie, dlaczego obecnie w klubach puszczają muzykę dla małp? Może inaczej: dlaczego ma ona tylu zwolenników? Co fajnego jest w remixach, techno? NIE MA klubów, gdzie leci wyłącznie muzyka, do której da się normalnie tańczyć nie wyglądając przy tym jak porażony prądem. Jedynie na oficjalnych imprezach typu wesela i bale można się normalnie pobawić. A tak, w zwyczajny wieczór, weekend, no nie ma dokąd pójść żeby się rozerwać.
Może niekoniecznie trafiłam z gronem odbiorców bo mirki wyznają chyba podobną zasadę, inaczej by Was tu dziś nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale może mi ktoś odpowie na to nurtujące mnie od lat pytanie. Dokąd zmierzasz, świecie?
#milionypytanbezodpowiedzi
  • 47
@emka07: za to techno to minusowałbym gdybym tylko mógł. Teraz jest hype na trap/bigroom/edm . Europejscy DJe to puszczają a że teraz internet wszędzie to jak dupy się przy tej muzie w belgi na tumorołland ruszają to czemu nie w twoim mieście?
@Mleko: @mx2: no ja wiem, że są różne kluby, ale nawet jak jest w dany dzień impreza sygnowana "70' 80' party" to i tak DJ daje popis i robi z tego badziewne remixy. Tak z grubsza:
1) klub rockowy - tam leci muzyka, przy której można posiedzieć przy piwie ale raczej nie tańczyć.
2) klub typowy - opisałam w pierwszym poście, same łupanki
3) klub z założenia latynoski, gdzie organizują
@emka07: ee tam po prostu starzejesz się. ^^ Ale przybij pjontkę, bo ja też nie lubię tańczyć do house i electro. I już Ci tłumaczę, czemu remixy - bo zwykłą muzykę mogą Ci puścić z płyty, a dj chce się wykazać, że nie stoi tam zupełnie niepotrzebnie. ^^
@emka07: Nie wiem jaką muzykę preferujesz i lubisz, ale obecnie jest moda na mega badziewie w klubach. EDM (Electronic dance music) czyli łupanka na jedno kopyto typu Guetty, Hardwelle, Tiesta itp. i "nowoczesne" disco polo. A jak jest popyt to jest podaż. Na szczęście są jeszcze miejsca gdzie grana jest fajna muzyka której nie puszczają w radiu. Skoro piszesz, że można się według Ciebie pobawić się na weselu albo balu to
@emka07: jak to nie przystoi :) bierzesz wino to +10 do lansu i charyzmy no i troche do pozerstwa ale jak to dobrze rozegrasz to wbijesz na wyższy level