Wpis z mikrobloga

Sporo osób się skarży na Lumię 640XL, ponieważ często na ekranie występuje jakaś żółta plamka. Czasem od razu, czasem po kilku miesiącach użytkowania. Czy to wada fabryczna? Czy coś innego? Wiecie coś więcej na ten temat? Dużo osób tego doświadczyło. #lumia #windowsphone
  • 4
  • Odpowiedz
temat


@2822: troszke wiemy, u mnie się właśnie taka pojawiła, wygląda jak óółty zaciek na ekranie. widoczne na białym tle i np niebieskim.

jakby ktoś miał informacje czy przyjmują na reklamacje to dajcie znać :) chociaż u mnie pewnie będą marzudzić na zaróżowione paski kontrolne (telefon nigdzie nie wodował..)
  • Odpowiedz
@alisonn: Gadałem z konsultantem sprzedaży jak i oficjalnym przedstawicielem na fb i powiedzieli mi, że produkt nie posiada żadnych ukrytych wad i pierwszy raz słyszą o tego typu problemie i jestem pierwszą osobą zgłaszającą takie coś. Nawet nie słyszeli o fabrycznych wadach L735. Jednak pod koniec rozmowy wspomnieli, że czasem są wady w każdym produkcie, ale to niezwykle rzadko i jednostkowe sztuki. Dziwne. Po pracy może zdążę zadzwonić do autoryzowanego serwisu
  • Odpowiedz