Wpis z mikrobloga

Płacz i zgrzytanie zębów, miałam się uczyć na nocnej i iść spać, a tak to będę musiała iść w okolicach 20, albo zdrzemnąć się w ciągu dnia. (,)


Produktywne dni 1/68 - jeśli tylko chcesz - możesz również współtworzyć tag - #4godziny. Nazwa tagu pochodzi od czasu poświęconego na naukę. Jeśli przekroczysz magiczne 4 godziny - dzień zaliczamy do produktywnych.

Mój tag z motywacją do nauki to #produktywnatwinkle
#motywacja #motywacjadnia #studbaza #licbaza #techbaza #gimbaza
Twinkle - Płacz i zgrzytanie zębów, miałam się uczyć na nocnej i iść spać, a tak to b...

źródło: comment_YQgpB4WIC2TtQxQiuTKdUjXfWcbowd3d.jpg

Pobierz
  • 29
@Keygan: Pytam o datę. Jak były wczoraj i jeszcze nie spałeś, to możesz podliczyć do dzisiejszego dnia. Chyba, że Cię nie zrozumiałam i pytasz o to, czy możesz podliczać sobie tego typu aktywność. Pewnie, dlaczego nie?

@Karoleer: W takim razie proszę o wpis pod tagiem jeśli spędzisz dzień produktywnie. :)

@lubietwarze: W sensie takimi, które tak grubo piszą?
@Keygan: Pewnie, że tak. Możesz tam zaliczyć wszystko, co chcesz. Mogą to być ćwiczenia, projekty, nauka, napisanie programu, rysowanie zdjęć, czytanie czy cokolwiek co uważasz za produktywne. Cokolwiek, co chciałbyś zrobić od dawna, lub co pomaga Ci walczyć z prokrastynacją (nie wiem, czy na nią cierpisz).

@lubietwarze: To nie jest moje pismo, mam zupełnie inne. :)
Nie zdziwiło Cię to, że zdjęcie jest z domeny, a notatka po angielsku? :)
@Twinkle: Hmm kiedyś cierpiałem, ale od jakiegoś czasu tego u siebie nie zauważam. No cóż biorąc pod uwagę jak efektywne są moje dni to na pewno się poudzielam. ;D