Wpis z mikrobloga

Mój obywatelski obowiązek już wypełniony, a Wy byliście na wyborach, czy zamierzacie dopiero iść? Nie dopuszczam nawet możliwości, że ktoś mógłby nie pójść. Do tego trzeba być już kompletnie głupią i bierną owcą, której wszystko jedno, bo przecież i tak nic się nie zmieni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wyboryparlamentarne2015 #4konserwy #neuropa #mirkosonda
  • 15
@Wombie: Niby racja. Może i lepiej, żeby Ci którzy uzasadniają swoje wybory takimi błahymi argumentami powinno mieć odebrane prawo głosu. Tak w ogóle, to ja jestem monarchistą i moim zdaniem wszystkie wybory to jakiś nonsens. No ale żeby zmienić coś w kraju to trzeba iść. Pytanie kierowałem do osób przesiadujących na wykopie. Tutaj raczej nie ma emerytów, dla których największą z cnót jest chodzenie do kościoła.
@grzegorz-zielinski: No tak, marnuję czas na bycie obywatelem mojego kraju. Pozdrawiam. Takich ludzi jak Ty winno się wysyłać na księżyc, bo tam nic nie zmienicie. Chcecie natychmiastowych zmian, jakichś przewrotów i rewolucji, a to nie tak działa. Żeby doszło do zmiany trzeba zacząć od rzeczy małych, wprowadzić kilku posłów do sejmu, takich którzy sami chcą zmiany. No ale widzisz tylko to co masz przed nosem, więc i tak nie zrozumiesz.