Wpis z mikrobloga

Mirki jakie polecacie książki? Dla kogoś kto nie czytał książek. Pomijając te do programowania i Metro 2033 które było super. Jakieś takie wciągające jak to Metro, może wezmę 2034 albo nowe 2035, albo jakiś Harry Potter który nie wiem czy mnie wciągnie ale skoro to taki bestseller. Chcę to po angielsku żeby się angielskiego uczyć. Wklepałem na szybko "książki bestsellery" to wyskoczyło "Red Lipstick Monster Tajniki Makijażu" ( ͡° ʖ̯ ͡°). Książka koniecznie musi mieć angielskiego audiobooka żeby też słuchać.
#ksiazki troche #angielski
  • 13
@fenix7557: Może Robert Ludlum, świetnie się czyta jego powieści sensacyjne. Sporo tego napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Harry Potter jest przyjemną lekturą moim zdaniem. Zacząłem to czytać za gówniaka ale moja opinia się nie zmieniła i jak bym zabrał do pociągu to na pewno bym się nie nudził.
@fenix7557: To zależy na jakim poziomie angielskiego jesteś, Potter jest pisany dość prosty językiem, więc nie stanowi muru nie do przebicia. ;) Jak lubisz takie około fantastyczne rzeczy to bierz Pottera.
@Detergent: Fajny pomysł, ale wolę jednak książkę z uwagi na to że nie mam tyle czasu. Książka ma dużo słów na stronie i codziennie będę przerabiał po x stron. Książki mają też audiobooki a komiksy to nie wiem, pewnie nie.

Nie będę wszystkich powyżej wołał, ale dzięki za odpowiedzi.