Wpis z mikrobloga

Mirki, doradźcie! Skończyłem w tym roku robotykę i pracuję w zawodzie. Jednak chciał bym przekwalifikować się w stronę projekt managera, dlatego zacząłem jeszcze na piątym roku podyplomówkę z zarządzania projektami. Czy ktoś się orientuję i mógłby mi doradzić, gdzie szukać jakiś zleceń itp. żeby po godzinach załapać trochę doświadczenia w tym temacie. Kasa nie jest ważna, jak by było to w miarę ciekawe, to może być i za darmo. Branża też nie gra specjalnej roli, chociaż z przemysłem jestem dość nieźle obeznany. Albo zdalnie, albo na terenie GOPu.
#praca #pytanie #inzynieria
  • 1
@Eugenex: z doswiadczenia jakie mam z firm - nie obraz sie, ale Twoj post swiadczy o tym, zes dupa a nie inzynier... Ktos kto chce byc project managerem od razu po studiach pokazuje swoja slabosc. Project manager/Project engineer to stanowiska ktore naturalnie przychodza na dobrych inzynierow z czasem. W korpo gdzie pracowalem w project management sami pchali sie ludzie (jesli mowa o mlodych) ktorzy inzyniersko reprezentowali wielkie nic. Zeby byc dobrym