Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak Jak dla mnie to wygląda na jakąś polską prowokację i już piszę czemu. To coś (bo gra to nie jest, nie ma tutaj żadnych celów) nazywa się GoldenTrain, nie wydaje mi się żeby ktoś zza granicy wiedział o naszym Wałbrzyskim złotym pociągu. Dodatkowo ten pociąg to wciąż dla nas tajemnica więc może ktoś w ten sposób chciał zwrócić twoją uwagę (z taką nazwą ludzie częściej będą odpalali taki program). Oczywiście, wszystko
@pjotregg: wywalilem googlowym edytorem pol sciezki z filmu i wrzucilem 14 odwolan kopiuj/wklej.

na niepublicznym filmiku nadal nic nie wykryte - mam juz pewnosc ze jakis #!$%@? probowal mnie skasowac z jutuba. moze zwiaznay z ta gra ale rownie dobrze moze to byc jakis "psychofan" korzystajacy z okazji ze wrzucilem filmik z gry co do ktorej sam nie wiem kto ma jakies prawa autorskie i chcial sie podawac za jej wlasciciela.
@Rozzi Wiem że to co napisałem jest dosyć oczywiste, ale lepiej napisać i mieć pewność że reszta jest też tego świadoma niż nie pisać. (No chyba, że to co napisałeś to nie ironia i pigmeje o tym słyszeli, wtedy szacun za info)
@BrzydkiBurak: dostałeś pena bo wiedział, że podzielisz się ma wypoku. To oczywiste i to też zrobiłeś. Ktoś chce żeby mirki to rozgryzły. Jeżeli nigdzie nie ma napisane, że prawa autorskie zastrzeżone, nikt się nie podpisał i nie ma tego w necie to śmiało możesz udostępnić innym do badania... Z mocą wykopu 48h i dowiemy się znacznie więcej. Nie bądź chomik. Pozdrawiam