Wpis z mikrobloga

Na Strefie zacząłem nowy cykl, w którym pokrótce wspominam gry obchodzące w najbliższym czasie swoje europejskie "urodziny". W obecnym tygodniu są to poniższe tytuły. Mój faworyt z tego tygodnia to oczywiście dzisiejszy solenizant, a więc Spyro 2. Więcej o grach tutaj http://strefapsx.pl/1-kartka-z-kalendarza-01-08-listopada/
#kartkazkalendarza #strefapsx #psx #playstation #mikrospam
Tortex - Na Strefie zacząłem nowy cykl, w którym pokrótce wspominam gry obchodzące w ...

źródło: comment_f5FsGp3bM0DO0ffpKYqhEpYd8Vn1LmVY.jpg

Pobierz
  • 4
@Danny10: Starość nie radość :) Mi jakoś bardziej w pamięci utkwiła jedynka i trójka Spyro pewnie przez to że obie w stosunku do siebie się nieznacznie ale jednak różnią. Dwójka jest pomostem między nimi to mi się jakoś zatraciła, ale wszystkie 3 części są świetne.
@Tortex: dla mnie właśnie dwójka najlepsza, bo jedyna jaką miałem na własność, stąd i najwięcej razy skatowana. jedynka trochę za "płytka", ale rozumiem bo w końcu prekursor i i tak szanuję, bo pierwszy spyro z jakim się zetknąłem.
w trójkę najmniej grałem i trochę trudno się przyzwyczaić, choć to nadal stary dobry Spyro, a nie to gunwo od acti.
Dla mnie 2>1>3 ale całość i tak jest wspaniała :P.