Wpis z mikrobloga

Ktoś się rzucał, że tylko spamuję tagi. PRZYPOMINAM o funkcji czarnych list. Dodajesz te dwa tagi i voila.


Z ogłoszeń parafialnych-jeśli znajdę czas, to napiszę notatkę o tym, jak przygotowywać się do nauki. Bardzo dużo osób pyta mnie o sposoby na naukę itp. Chciałabym jeszcze Wam napisać o tym, jak się uczyć. Jednak każde z Was zapamiętuje inaczej. Ja jedynie mogę podawać Wam sposoby na naukę, robienie lepszych notatek.

Produktywne dni: 11/68.
Nadgodzin: 0,5.
Jeśli tylko chcesz - możesz również współtworzyć tag - #4godziny. Nazwa tagu pochodzi od czasu poświęconego na naukę. Gdy tylko przekroczysz magiczne 4 godziny - dzień zaliczamy do produktywnych.

Mój tag z motywacją do nauki to #produktywnatwinkle
#motywacja #studbaza #licbaza #techbaza #gimbaza
#produktywnatwinkle
Twinkle - Ktoś się rzucał, że tylko spamuję tagi. PRZYPOMINAM o funkcji czarnych list...

źródło: comment_pK45O1f4C1MZQDoVW0hrhP1cWw620tSP.jpg

Pobierz
  • 11
@Twinkle: to może ja też napiszę jaki miałem sposób nauki (chyba wzrokowiec, studia techniczne)
- zbierałem materiały na egzamin i robiłem zadania jeśli miały być na egzaminie
- robiłem własne notatki z materiałów które zebrałem, oddzielne do zadań (wzory)
- notatki robiłem własnoręcznie (przepisywanie na klawiaturze wg mnie nie wspomaga procesu zapamiętywania)
- po zrobieniu notatek czytałem je i zaznaczałem co jest dla mnie nowe, co wydaje się ważne, na co
@Twinkle: Aż 4 godziny? Zakładam że jestes w lo/technikum i masz na to czas ale pracującym już o to trudniej. Poza tym według mnie 4 godzinny dziennie to jest za dużo i bardziej przegrzejemy nasze zwoje niż będzie to dla nas przyjemna i efektywna nauka.