Wpis z mikrobloga

Szukam klanu, highest zone: 158... ciągle rośnie. Gram w to od kilku dni i narazie bardzo mi się podoba;) Narazie zbieram Hero Souls, żeby jak najszybciej posunąć się do przodu? Przyjmie ktoś do klanu nowicjusza?
#clickerheroes
  • 17
@Patagg: To wszystko potrzebuje czasu, chyba że uda Ci się jakiegoś cheata zapodać. Czytałem, że można edytować plik tekstowy z zapisem gry, ale mnie się nie udawało. Gdyby Tobie się udało, to poproszę o instrukcję ;-) Ja już gram od 437 dni (stan na dzisiaj) i już trochę buduję swój level. Jedyny cheat, jakiego używam, to klikacz. Kiedyś używałem makro do klikania, a ostatnio używam programiku o nazwie Fast Clicker. Ja
@Patagg: jedno pytanko: jesteś już zalogowany przez maila? Podejrzewam, że to jest u mnie problemem, bo po poprzedniej próbie edycji rzeczywiście były zmiany, ale jak tylko się zalogowałem wszystko wracało do stanu poprzedniego. Ale zaraz przetestuję i dam znać
@dyniel: ja gram przez steam i nigdzie tam nie widze logowania przez maila... aczkolwiek takiego mi w save zapisuje, bo przez te stronke mi go tam wyswietlalo gdzies :P
@Patagg: dupa, nie działa... to chyba przez to logowanie. Po edycji danych (#!$%@?łem sobie rubinów i złota) i imporcie zedytowanego tekstu dodało mi tylko trochę złota i 6 leveli (jestem na 2003, po wczytaniu byłem na 2009). Po zalogowaniu i tak wszystko wróciło do 2003 i mniejszej ilości złota...
@Patagg: widzę, że jest moc :D:D:D chyba mogę przyspieszyć wyjebywanie nieaktywnych, bo uczeń przerósł mistrza a w tym tempie to szybko będziesz samodzielnie niszczył immortali lvl 32 lub więcej ;-) Zobaczysz jakie to są profity w HS.
@Patagg: no, trochę #!$%@?łem do pieca, przez nockę przekroczyło 6500 :D, jak w nocy rozwalałem immortala na lvl 26 to po drodze od razu lvl 27 rozwaliłem a do 28 paru sekund zabrakło :D na ten moment lvl 31-32 powinien wchodzić samodzielnie, a razem to może szybko i do 40 dobijemy