Wpis z mikrobloga

@Abijah: proste. Nic się nie zmienia, tylko symbole. 20 lat temu ci "patrioci" nie kryli się ze swastykami i wszędzie je mazali. Dziś zastąpili swastyki kotwicami, ale sposób myślenia i cele pozostały te same.
Znamienne było zdjęcie, które widziałem gdzieś w necie - tatuaż swastyki coverowany orzełkiem.
  • Odpowiedz
@rajet: I pomyśleć, że 70 lat temu nasi przodkowie oddawali życie za takich "patriotów". Aż mi się żal robi, jakby taki kombatant zobaczył za co walczył i jak nowe pokolenie spod znaku PW identyfikuje się z nazizmem.
  • Odpowiedz
@BlackError: no no, walcz z komuną 25 lat po jej upadku i przekreślaj sierpy i młoty, która atakują Cię na każdym kroku. Przynajmniej bezpiecznie, bo wróg tylko w Twojej główce.
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: no wiadomo :D jak jakiś mural zostanie pomazany - to lewaki. Jak na mieście wiszą plakaty reklamujące marsz patriotów - to lewaki. Bo przecież NOPowcy to nie #!$%@?, tylko patrioci.
  • Odpowiedz
@rajet: Nie mam zdania o NOPowcach, bo żadnego nie spotkałem i w ich kręgach się nie obracam. Natomiast tutaj na milę śmierdzi manipulacją. Napisałem w innym wpisie:

1. "Ktoś" przerabia faszystowski plakat na zaproszenie na marsz

2. "Ktoś" pyka fotkę

3. "Ktoś" od razu znajduje faszystowski plakat który był wzorem i wrzuca w internety

4. Wygląda legitymacyjnie
  • Odpowiedz
@Lutionare1: Wg mnie te komiksy gdzie pod nazistów wkleja się teksty polskich narodowców z internetu są nieuczciwe wobec nazistów, bo oni się z tym przynajmniej starali dobrze kryć.
  • Odpowiedz