Wpis z mikrobloga

@MrsPink: jak już sprawdzasz mu wiadomości to źle świadczy o waszym związku (brak zaufania, szpiegowanie, zbiornik.com) olej go z miejsca nie trac czasu na frajerów bo tylko ty na tym ucierpisz :)
  • Odpowiedz
@Radi90: showup tez, wiecie miraski co zrobiłam? pozmieniałam mu pliki w systemie i poblokowałam większość stron ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@NieNajgorzej: ehh, zawsze trafiam na jakichś #!$%@?ów - nie wiem co ich przyciąga do mnie, bo jestem raczej normalną osobą - wiadomo, że z zazdrości mi czasem odwala, ale też nie będę dawała sobie wmawiać, że to ze mną jest coś nie tak
  • Odpowiedz
"showup tez, wiecie miraski co zrobiłam? pozmieniałam mu pliki w systemie i poblokowałam większość stron ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)"

To chyba nie zadziała na zbyt długo no i tez nie jest przejawem dojrzalości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co zbiornika to... no nizej sie chyba nie da. Pogadaj z nim
  • Odpowiedz
@MrsPink: jeśli z zazdrości Ci czasem "odwala", a on dalej daje Ci do niej powody to sama sobie odpowiedz, czy to warto. Z drugiej strony: jak czesto Ci odwala i o co jeszcze jestes zazdrosna, bo to tez mozna przegiąć.
  • Odpowiedz
@MrsPink: " zdjęc innych kobiet, kont na roznych erotycznych portalach" żaden szanujący swoja druga polowke czlowiek nie robi takich rzeczy! no chyba że mają taki układ, ale to nie jest standardowe zachowanie kogoś w klasycznym związku.
8 miesiecy to nie dlugo ani nie krotko, moze jest o co powalczyć jeszcze, ale nie za wszelką cenę.
  • Odpowiedz
@MrsPink: Każdy prawdziwy mężczyzna ma instynkt który ciężko okiełznać. Jeden się do tego przyzna a drugi nie.
To że ma parę fikuśnych fotek albo przeglądał ciekawe stronki ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie oznacza że Cie zdradza i nie wiadomo co robi. Wręcz przeciwnie. Gra w otwarte karty i ukradkiem coś sobie zerknie. Nikt nie lubi być sprawdzanym, to nakręca spirale która przynosi odwrotny skutek. Przesadna kontrola jest
  • Odpowiedz
@MrsPink: jesli rozmowy nie przynosza skutku to nie oczekuj ze cos sie zmieni, a tym bardziej nie wymagaj od niego zmian, widac niedojrzaly jeszcze jest, poszukaj starszego 25< bo widze ze normalna zdrowa mirabelka jestes i masz poukladane w glowie

  • Odpowiedz