Wpis z mikrobloga

@Annnusz:
@NoMercyIncluded:
Karyną i #!$%@?? Upośledzenie umysłowe?

Przecież to raczej #londonlook :D Bliżej stylu pin-up girl i dość mocnego, ale nieprzesadzonego i eleganckiego makeupu, a nie solara + kosmiczne kolory ala sebixkurvix.

Poważnie sądzicie, że karyny i debilki wybierają zwykle właśnie taki makeup? :o
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: mieszkam na Traugutta we Wrocławiu. Chcesz uczyć mnie, jak malują się karyny? Proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Solary już nie są modne w moich rejonach, a tapeta jak na załączonym obrazku i owszem - maskująca skórę zrytą wódą i fajkami.
+ taki makijaż to wręcz desperacki krzyk o atencję, co praktycznie równa się z upośledzeniem. Normalne kobiety potrafią o wiele subtelniej zwracać na siebie uwagę, ale
  • Odpowiedz
@Rosuene: haha wyrównanie kolorytu skóry, podniesienie zewnętrznego kąta oka i kolorowa szminka xD oj Mirasy, Mirasy, typowy makijaż wieczorowy, weźcie sobie na jutubie wpiszcie konturowanie twarzy to chyba zemdlejecie jak to was aż tak oburza xD
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded:
Dziwne, ale w sumie niezbyt istotne. Jeśli tak malują się karynki, to to zdecydowanie upgrade od solary i bezsensownego #!$%@? kolorami wokół oczu + błyszczącymi ustami.

Ja z kolei za karynami się nie oglądam, ale bywam w Londynie kilkanaście razy w ciągu roku i tam potrafią się też tak malować eleganckie panny czy nawet już nie-siksy, a także niektóre młode Brytyjki. Widziałem też podobnie zrobione, bogate i bardzo eleganckie laski
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: jasne, to lepsze niż moda lat 2000-2010, ale nie zmienia faktu, że (w przypadku karyn) pod warstwą tapety jest twarz zniszczona nałogami i nieskalana myśleniem. Może przypadkiem mody biedy i elity się zbiegły, wiesz, jak to jest - dziś obciach, jutro lans salonów, vide kitki na gumkę recepturkę u facetów, z których dalej kisnę niemiłosiernie, bo mam pamięć dłuższą niż jeden sezon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rosuene: Imho makijaż nie jest taki zły, główny problem z odbiorem tego zdjęcia polega na tym, że po lewej się uśmiechają, a po prawej nie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ergo - uśmiech > makijaż xD
  • Odpowiedz