Wpis z mikrobloga

studiujesz prawo co


@szwagry: nie...natomiast jestem rodzicem i dla kilku srebrników nie narażam swojej rodziny a tym bardziej nie domniemałbym ,że małe bądź co bądź dzieci są świadome tego co się dzieje.
W mojej ocenie było to tak:
Janusz powiedział dzieciom ,że zainstaluje kamerki w ich pokojach a w nagrodę dostaną nowe zabawki i ubrania jak hajs zacznie się zgadzać.
@Bozyszcze: Pedofile porywają dzieci wszędzie i to nie dlatego, że te dzieci są na jakichś kamerach, poza tym czemu masz problem tylko o pokój dziewczynek, chłopcy za brzydcy? i nie nie widziałbym w tym ani grama winy ich rodziców dlaczego, patrz wyżej, są oni januszami biznesu,ale widok dziecka na takim streamie co najwyżej może spowodować, że jakiś pedek sobie zwali o ile będzie zdesperowany, serio myślisz, że jakiś zbok jechałby ileś
serio myślisz, że jakiś zbok jechałby ileś kilometrów tylko po to żeby wziąć sobie jedno konkretne dziecko wyglądające jak każde inne w tym wieku dlatego, że zobaczył je w internecie?


@Krol_Pontaru: myślę ,że nie....,ale co jeśli?
,,instalacja kamer w pokojach córek"
no rzeczywiście odniesienie ogólnie do dzieci( ͡° ͜ʖ ͡°)
to, że mówiłeś o swoich córkach nic nie zmienia nie znam cię, więc skąd mam wiedzieć, że je masz, zamiast pouczać mnie na temat czytania ze zrozumieniem, popracuj nad formułowaniem treści.
nie znam cię, więc skąd mam wiedzieć, że je masz, zamiast pouczać mnie na temat czytania ze zrozumieniem, popracuj nad formułowaniem treści.


@Krol_Pontaru: No właśnie...ze zrozumieniem.

Sam jestem rodzicem i nie wpadłbym na taki idiotyczny pomysł jak instalacja kamer w pokojach córek


Skoro piszę o tym ,że jednak nie wpadłbym na tak idiotyczny pomysł w instalowaniu kamer w pokojach córek to chyba jednak można domniemać, że pisze o własnych córkach a
@Bozyszcze: Nie przedłużając, pedofile mogą być wszędzie i obserwować czyjekolwiek dziecko, ich, twoje, albo janków spod piątki i tego nie zmienisz, trzeba po prostu dziecka pilnować i wpajać żeby nie robiło rzeczy ,,głupich" (nie dawało się nabierać na darmowego cukierka, ani nie chodziło oglądać kotki w piwnicy), a to czy mają kamery w domu według mniejest ostatnim czynnikiem, który zachęciłby pedofila do ,,akcji", ale ja się nie znam pedofilem nie jestem,