Wpis z mikrobloga

@Cundelberry: ja znam jednego. Kiedyś przyjechał na Erasmusa, wrócił do Turcji skończył studia i przyjechał znowu. Otworzył kebabownie, ostatnio drugą. Zatrudnia ludzi, zna perfekt angielski, dogaduje się po polsku. Mówił że boi tego co się #!$%@? teraz.
  • Odpowiedz
ja znam, ale zupelnie malo wierząca, burki nie nosi, mieszka u nas, mówi normalnie po polsku, fajna babka, więc to chyba sie nie liczy..


@vestridancer: Jak nie, to terrorystka w ukryciu, nie ma nie-radykalnych muzułmanów! Trzeba ją odesłać z powrotem skąd przyjechała.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cundelberry: Ja znam ( ͡° ʖ̯ ͡°) miałam z nim nawet kiedyś być i się teraz tego wstydze ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°) ale na szczescie nie jest moim niebieskim tylko kto inny, chwalić Boga
  • Odpowiedz
@Cundelberry: Poznałem kilku. Na wysokich stanowiskach i kilku pracujących na kuchni. Różnica miedzy nimi byla prze ogromna. Poznałem również muzulmanke z Taszkentu ktora byla w szoku ze w Polsce nie musi chodzić w chuście a teraz nawet poje alkohol.
  • Odpowiedz
@Cundelberry: Ja miałem kolegę Umuta, Turka z jakiejś pipidówy nad Morzem Śródziemnym, który przyjechał do Polski studiować informatykę. Muzułmanin, ale #!$%@? walił w gaz jak mało który Polak, co drugi dzień zaczynał od browarka :p
  • Odpowiedz
  • 1
@Cundelberry: ja znam jednego araba, tzn szedł z jakąś kozą pod pachą zadowolony, a jak mnie zobaczył to krzyknął "salam alejkum" czy jakoś tak i poszedł dalej, nigdy już go więcej nie wiedziałem
  • Odpowiedz
Zawsze śmieszy mnie nazwisko mojego sąsiada w Norwegii - Hussain ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@imjustkidding: Ohoohooh, beka. A amerykanów śmieszy nazwisko byłego polskiego prezydenta - Kaczynski. Czyżby to Ted?
hahahah, ah jaka ta ignorancja śmieszna
  • Odpowiedz