Wpis z mikrobloga

Jest rok 1774.
Prski region zajty, Chinski region zajety :) W Ruskim regiony zostaly 4 prowincje do zajecia :) To nie moze sie nie udac.

W miedzyczasie jak juz o tego achivka bylem spokojny, zauwazyelm, ze mam bardzo duzo prowincji z jedwabiem i zaczalem poczyniac poczynania o achivka "That's a Silk Road". W tym momencie zostaly juz tylko 3 prowincje z jedwabiem, ktore nie sa moje :) 1 maja Bahmanidzi (nie wiem czy dobrze napislem) - piece of cake. Dwa kolejne Kebaby... Niby problem, bo cale gre byli moimi cumplami, przykro ich tak bic na koniec... yyyy nie :)

Turasy wplataly sie w jakas wojne z Austria i Napletami, ktorej aktualnie dostaja po dupci :) Ja zyczynam sie podlizywac Austrii, co by mi w przyszlej wojnie pomogla. Planuje jeszcze zrobic jakas wojenke w ktorej beda weze Turkow jako sojusznikow i pooddaje jakies ich prowincje co by mnie szybko i skutecznie mogli znienawidzic :) Powinno sie udac :)

#eu4 #europauniversalis
Pobierz admund - Jest rok 1774.
Prski region zajty, Chinski region zajety :) W Ruskim region...
źródło: comment_DEmO8bzFjsaYlcVbKX2gvnwNLxTbCVRO.jpg
  • 4
@admund: pozostały czas wykorzystaj na poprawę granic, na przykład zabierz Rosji ten kawałek między zachodnimi Chinami a Kazachstanem. No i w Indiach też warto poprawić. Taka dobra rada, wtedy będzie to ślicznie wyglądać ;).