Wpis z mikrobloga

Mirki z #motoryzacja #volkswagen
Potrzebuje wsparcia w zakresie obsługi audio w moim autku...
Mam takie cudo, jak VW Bluetooth Premium 5N0 035 730 C którego nijak nie wiem jak ogarnąć, nie mogę znaleźć żadnego nowego tematu w necie na jego temat (w zasadzie w ogolę jedyne tematy jakie znalazłem mówiły o tym jak go wymienić na coś innego). Mial ktoś z Was to cudo? Nie mogę znaleźć listy telefonów kompatybilnych, nie mogę połączyć xperii z3 (choć kuzyn połączył t3... Może dlatego ze jedno i drugie już dość stare). Ponadto - nie wiem nawet czy za jego pomocą można tez poszczać muzykę i czy nie lepiej będzie wymienić po prostu na inny.

Żeby nie było, ze to nie do końca motoryzacja, to mam tez pytanie - przy dodawaniu gazu na wysokich obrotach (przy działającej turbinie) słychać jakiś pojedynczy pisk(?) - czy ktoś już miał taki problem? Doczytałem tyle, ze wiem ze to pewnie jakaś nieszczelność przy turbinie.
Dodam, ze autko do VW scirocco 1,4 bn 215km (chipowany ze 160)

jestemdileremicomizrobicie - Mirki z #motoryzacja #volkswagen 
Potrzebuje wsparcia w...

źródło: comment_HMGV6cSlzZRDu96JkeOm4YlAEN4dd6uW.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@jestemdileremicomizrobicie: ta, turbo zawsze slychac. konajace turbo slychac od kazdych obrotow, a jak jest nieszczelnosc to bedzie syk jakbys powietrze dmuchal kompresorem ;)

ps. powodzenia z zywotnoscia auta :) wybrales jeden z najgorszych silnikow. 1.2 i 1.4 vw to kupa. gorsze od 8v 2.0tdi od audi :) a szkoda, bo scirocco jest naprawde piekne i sam swego czasu chcialem je kupic
  • Odpowiedz
@Stitch: zdaje sobie sprawę, jednak ma przejechane 16k km, ponadto seria silnika B (wiekszosc problemow byla z A) wiec jeszcze trochę powinien pojeździć, a po 80k i tak go sprzedam, wiec jakoś się tym specjalnie nie przejmuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) a autko jest takie, ze prowadzac go nie mozesz przestac sie szczerzyc
  • Odpowiedz