Wpis z mikrobloga

@Twinkle: mam koleżankę która rysowała piękne rysunki w swoich notatkach, prawie jak ryciny w atlasach anatomicznych i to z dużą dokładnością
  • Odpowiedz
@Twinkle: z jednej strony chętnie bym się przyłączyła, bo chyba powinnam w końcu się za siebie na tych studiach wziąć, a z drugiej mój wewnętrzny leń ostatnio wygrywa i nie wiem, czy wytrzymam 4 godziny ( ͡° ʖ̯ ͡°) w każdym razie trzymam kciuki!
  • Odpowiedz
4 godziny nauki jednego dnia?! Barbarzyństwo!

4 godziny dziennie?

Skończyłem liceum ze średnią 4.43, a matury napisałem na około 80% (zależy który przedmiot) i nie wiem czy uczyłem się 4 godziny tygodniowo, a co dopiero dziennie.


@gozwei: @leedss: @zurawinowa: Systematyczna praca > talent, w każdym wypadku.
Wiele osób obudziło się z ręką w gównie z takim podejściem (w tym ja), że właściwie wystarczy trochę się pouczyć a reszta "jakoś
  • Odpowiedz
@catwmn: Jak wrzucę to zawołam.

@zurawinowa: Ale myślisz, że ja #!$%@? jak debil z kartką i wkuwam pojęcia z woku na pamięć na szóstkę? Ja uczę się głównie przepisując.

@cu0_: Też sporo rysuję w notatkach, wszędzke gdzie się da w sumie.

@arbuzowekaktusy: Zapraszam i dziękuję.

@matt_PL: Dziękuję.

@zerozero7: Nauka to jest jedyny sposób w jaki mogę zapomnieć o tym, że siebie nienawidzę. Co do tragedii to
  • Odpowiedz
@Twinkle: jesli to jest Twoja jedyna alternatywa od nauki, to faktycznie marny wybor. Aczkolwiek sex i lyk piwa na pewno bd lepszy niz bezsensowne czytanie/przepisywanie bzdur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sajr: Widzisz, jednak przepisywanie coś daje. Ja umiem napisać 'będę" a nie "bd" i wysłowić się w ojczystym języku. Mimo, że pewnie jestem młodsza to jednak ładniej potrafię się dogadać i stawiam 50/50 w skali Seby, że innymi językami też. To mi dają moje produktywne dni.
  • Odpowiedz
@Twinkle: uwazasz ze uzywanie skrotow typu "bd" itd. swiadczy o tym ze nie potrafie wyslowic sie w ojczystym jezyku?
Po 1. Pisanie to nie jest wyslawianie się. Ktos moze byc perfekcyjnym mowca, a jednak walic mnostwo ort w j. pisanym (I odwrotnie)
Po 2. To ze zamiast będę napisze bd, czy bede. Nie oznacza ze nie umiem tego zrobic poprawnie, tylko swiadczy to moze wrecz o kreatywnosci i o tym ze
  • Odpowiedz
@Twinkle: widzisz znow bledne wnioski. Po 1 o mowcy byla mowa w pkt 1, po drugie nie dotyczy to mnie w zaden sposob, to tylko mialo uwydatnic Ci twoj blad.
Chcesz to trac dalej zycie, i poprawiaj ludzi w internetach ze pisza "Bd" a nie "Będę" wbrew temu co jest w podreczniku od j. polskiego.
Ale pamietaj " Itd. itp. etc. i wiele wiele innych, mozna uzywac bo Pani od Polskiego
  • Odpowiedz
@sajr: Ty (posypałybysiębanany) typie, nawet nie potrafisz zauważyć kropki i różnicy między skrótowcami obowiązującymi w ojczystym języku a "skrótach" zaczerpniętych od Karyn.
  • Odpowiedz