Wpis z mikrobloga

@Ainulindale: Sporo dobrego słyszałem o tych łukach... tzn. o Black Bear, ale to chyba jeden czort i tylko wizualne wykończenie jest inne. Ciekawe jak wypadłby w porównaniu z hunterami innych firm, np. z Artemis lub Faunem Łukbisu, albo z Antylopką Buck Traila. Zastanawiam się, czy nie opchnąć mojego longbowa i nie kupić właśnie czegoś bardziej kompaktowego i dynamicznego w deseń tego Brown Beara...

Grizzly Jim zrobił kiedyś fajną recenzję Twojego łuczku
@tony_rogalik: To zależy, czego oczekujesz. Ceny dla klasyków zaczynają się od ok. 300 PLNów do nieskończoności, podobnie ma się sprawa dla tradycyjnych, hunterów i bloczków (tylko, że tego ostatniego za 300 raczej nie kupisz, zatem tu zaczynasz od razu z wysokiego C).

Mnie ten zestaw, co powyżej kosztował trochę. Najdroższy był łuk - ceny możesz sprawdzić sobie w Sieci, wahają się tylko nieznacznie, do tego komplet strzał (15-20 PLN za strzałę),
@daedalus_pl: Samo dobre mogę powiedzieć :D Na razie kompletnie mnie ten łuk onieśmiela. Wybacza błędy, jest bardzo elastyczny i samonaprowadza strzały. Autentyk ;D
Powiem Ci, co mi powiedział trener, jak już się z nim podzieliłam, co chcę. On ma Buck Traila, 40, ale nie Antylopę, tylko coś innego (nigdy nie pamiętam, żeby sprawdzić xD), kolega natomiast posiada Antylopę 30. Strzelałam z obydwu, było fajnie. Ale kiedy wspomniałam, że chciałabym łuk z
@tony_rogalik: Już to gdzieś pisałam, ale napiszę jeszcze raz: spróbujcie znaleźć miejsce, gdzie jest w Waszej okolicy klub łuczniczy. Tam zapewne strzelają ludzie o różnych preferencjach łuczniczych i w klubie powinien być różny sprzęt. Będziecie mogli postrzelać, zobaczyć, co Wam "leży" a później wybierać własną bajkę :] Powodzenia. Temat, którego warto nie odpuszczać.
@Ainulindale: Antylopa Buck Traila też jest przecież w jednym kawałku, chociaż ma trochę bardziej wyprofilowany majdan. Jedyny składak tej firmy jaki kojarzę, to Cougar - też fajna opcja. Sam z Buck Traila mam Blackhawka, ale to wielkie na 68 cali i dość powolne bydlę. Nie umiem do niego przybadać, bo mam tendencję do skracania naciągu, a Blackhawk bardzo tego nie lubi i strzelanie z niego przy naciąganiu na mniej niż 28
@daedalus_pl: Widzisz, nie sprawdziłam i mam za swoje xD Na usprawiedliwienie dodam, że tę Antylopę miałam w rękach raz xD Ale za to pamiętny, bo ma nielichego kopa. Jak już opchniesz Blackhawka, to polecam zainwestować w Niedźwiedzia :D Ale wiesz... zawsze możesz poćwiczyć muskulaturę. Ucieszy się i łuk i Twoja Lady ;]
Hy hy... Swoją drogą chciałam też Białego Misia, z tytułu tego, iż mierzy on 62", co wydało mi się