Wpis z mikrobloga

@kipowrot: jeszcze w Żabce takie imby, że patrze se na ceny na półkach, robie zakupy a potem płace dwa razy więcej przy kasie. w #!$%@? mam ten ich drobny druczek i gówno promocje, metka ma być widoczna i jednoznacznie wskazywać cenę produktu. Bardzo potrzeba zrobić w Polsce porządek z tego rodzaju praktykami, bo to jest patologia.
  • Odpowiedz
@kipowrot: Ja wiem że biedronce to czasem niezłe quizy są z tymi cenami ale tutaj akurat wszystko jest napisane, cena za szt przy zakupie innych produktów za minimum 79zł z karta Moja Biedronka, jest też podany limit. Jedyne co to cena regularna mogła by być lepiej wyeksponowana ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1103
@kipowrot: najlepiej po prostu chyba będzie ustandaryzować wygląd cenówek i wymusić na sklepach ich używanie, bo będą robić fikołki w nieskonczoność gdyż im się to zwyczajnie opłaca.
  • Odpowiedz
@kipowrot: bideronka to taki januszex wśród supermarketów, kilka lat temu była akcja jak paletami zastawiali wyjścia ewakuacyjne, było chyba nawet na wykopie, no i się poprawili, teraz zastawiają alejki. Pamiętam nawet jak lidl zrobił im pstryczka w nos, i stworzył reklamę gdzie pokazują że u nich nie ma palet które zastawiają.
  • Odpowiedz
@kipowrot: a ile bez promki, bo nie potrafię tego rozkodować.
przekreślone jest 1,05 czyli cale 5gr rabatu - deal życia.
Ale na dole naapisane jest że cena regularna ponad 14zł.
  • Odpowiedz
@zepsutyzachod:

Już znalazłem xD. Ja mam to w piździe, bo mi się nawet nie chce szukać ceny regularnej akurat. Zgodnie z logiką biedronki to na 100% nie jest cena regularna bez karty polaka, legitymacji partyjnej i rozmiaru członka +15. Do biedronki nie chodzę bo to największy syf i bym wszystkie biedronki osobiście #!$%@?ł i podmienił na stokrotki albo dino xD.
MateMizu - @zepsutyzachod:

Już znalazłem xD. Ja mam to w piździe, bo mi się nawet ni...

źródło: 1000005425

Pobierz
  • Odpowiedz
@kipowrot: #!$%@? #!$%@? ustawa że cena to cena, pozostałe #!$%@? nikogo nie interesuje i się skończą jakieś #!$%@? zasady, a takie fikołki niech sobie robią w apce czy coś i kto chce niech się bawi
  • Odpowiedz
@kipowrot: najlepsze jak ostatnio widzialem taka kartke na napojach umieszczona na wysokosci ponad 2metrow. Oczywiscie na tyle regalu wystajacego na pol metra XD Teleskop chyba trzeba nosic
  • Odpowiedz