Wpis z mikrobloga

Opowiem Wam historię z dnia dzisiejszego. Wylądowałem na koncercie Acid Drinkers. Na dodatek nie zapłaciłem za niego ani złotówki, a wszystko dzięki siostrze 14lvl ( ͡° ͜ʖ ͡°). Było tak. Poszedłem dziś do rodziców na obiad. Wiadomo, niedziela, poza tym miałem do obgadania jeden temat. Obiad średnio udany, bo tate zamówi tylko dwie pizze i było mało ale nie o tym miałem pisać. Pod koniec posiłku siostra pyta:
-Mame, jak się umawiamy na ten dzisiejszy koncert?
-Córka, nie idę na ten koncert dziś z tobą.
-Mame, ale jak to, przecież już się zgodziłaś i powiedziałaś, że ze mną pójdziesz!


[ciąg dalszy dialogu]
-No ale mamo! Nie powinnaś tak zmieniać zdania.
-Wiem ale zmieniłam. To nie jest do końca sprawiedliwe ale konsultowałam się z mamą twojej koleżanki i zobaczyłam na YT co to za zespół
-No ale...

itd. itd. W końcu do rozmowy włączył się ojciec, który też nie chciał, a może też nie mógł, iść na ten koncert. Zasugerował, że jednak taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Skoro młoda dostała pozwolenie to teraz powinna mieć możliwość wyjścia.
Kogo tate zapytał czy pójdzie na Acid Drinkers z siostrą i jej koleżanką?


Komu dał piniondz na bilety?


#truestory #coolstory #wygryw #muzyka #metal

dorzucam jeden z wykonanych numerów

specjalne pozdrowienia dla 2 osób obserwujących tag #aciddrinkers
tor_Arka - Opowiem Wam historię z dnia dzisiejszego. Wylądowałem na koncercie Acid Dr...
  • 16
Kogo tate zapytał czy pójdzie na Acid Drinkers z siostrą i jej koleżanką?

no mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Komu dał piniondz na bilety?

no mi ( ͡ ͜ʖ ͡)


@tor_Arka: Kto jest gimbem i się podnieca tym, że dostał parę groszy na koncert?

No ty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto jest gimbem i się podnieca tym, że dostał parę groszy na koncert?

No ty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Desperated: Chyba mogę być zadowolony, że poszedłem na koncert, o którym nawet nie wiedziałem, dzięki zbiegowi okoliczności i młodszej siostrze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)