Wpis z mikrobloga

@soaringsing: w lidlu kupowałem już kilka rzeczy. Wkrętarka elektryczna działa juz 3 rok. Podobno to jest bosch tylko pod ich marka. Mam tez monitor aktywności i opaskę do mierzenia tętna ma Bluetooth. Wydają się być solidnymi produktami i nie masz wrażenia ze jest to tania rzecz.
@list86: zgadzam się
@soaringsing:
mam LG za 800 cbl audio po kablu ujdzie jeśli nie jesteś audiofilem coś jak przeciętne głośniki komputerowe, ale bezprzewodowo audio to porażka sygnał dobrze łapie tylko jak urządzenia są obok siebie, trochę dalej i same zakłócenia :
@list86: @wujogm: @Ojezu: @Gostas: Dzięki, właściwie to mi taki soundbar jest niepotrzebny bo mam jakieś głośniki. Po prostu fajniej by wyglądał pod telewizorem i pomyślałem, że jeśli nieźle gra to dobra opcja ale faktycznie za 200pln to nawet Lidl nie ogarnie dobrego dzwięku ;)
@poboomster: Też mam sporo sprzetu z Lidla ale głośniki to chyba jednak trochę inna bajka.
@MaciejPN: dzięki za info.
@bolczan: () niezła zabawka, przydałaby się do mojego starego LCDka. Ciekawe jaka będzie końcowa cena na Ali albo Banggood bo 999 yuanów to jakieś 630 pln, więc pewnie jeszcze ze 200 prowizji :/