Wpis z mikrobloga

Serio to ma tyle wypoków? Ludzie, serio?

http://www.wykop.pl/link/1491225/po-aferze-jamalu-rzad-modli-sie-by-lupkow-nie-przejeli-rosjanie/

Według rządu Polska nie wie, komu tak naprawdę wydała prawo wyłączności wydobycia gazu łupkowego na najbliższe dwadzieścia lat. Co gorsza - przedstawiciel rządu z rozbrajającą szczerością przyznaje, że rząd nie jest w stanie sprawdzić, kto jest prawdziwym właścicielem prawa wyłączności wydobycia..


Nie wydano żadnego prawa do wydobycia, a jedynie koncesje na poszukiwania!

BTW: lista koncesji:

http://gazlupkowy.pl/koncesje/

#abw #informacjanieprawdziwa #bullshit #zakopujzbaronem #zakopdlafir3fly #zakopujzneuropa
  • 46
  • Odpowiedz
@fenis: #!$%@? głupoty. Jakie swoje poglądy? W tym wypadku nie ma poglądów, a fakty i kłamstwa. Ty wykopujesz kłamstwa. Można pogratulować.

Szczerze? Weź się w końcu ogarnij bo to co robisz nie jest ani zabawne ani poważne. Jest zwyczajnie głupie i dziecinne.
  • Odpowiedz
@fenis: To wykopuj wtedy kiedy dane znalezisko z zakopfestu dotyczy kwestii światopoglądowych, a nie konkretnych wiadomości opierających się na sprawdzalnych danych.

Tak jak wyżej napisałem - tu nie ma nic co miałoby związek ze światopoglądem. Tu są jedynie kwestie faktów i dowodów, które przeciwstawiają się kłamstwom ze znaleziska. Wiesz, że mam rację.
  • Odpowiedz
@Threepwood: Nie. Dodałem do obserwowanych, kiedy jakiś czas temu Ginden wzywał na mikro do zakopywania artykułu z Niezależnej, która wytknęła kompletnie antypolski artykuł (chyba po 11 listopada) Wyborczej jako manipulacje Niezależnej. Problem, że żadnej manipulacji nie było, a znalezisko przepadło zakopane. Gdyby faktycznie tag "neuropa" wzywał do zakopywania tylko nieprawdziwych znalezisk, duplikatów, nie odzywałbym się.

@Baron_Al_von_PuciPusia: Będę wykopywał/zakopywał jak mi się podoba i niekoniecznie będziesz miał na to jakikolwiek wpływ
  • Odpowiedz
@Threepwood: Nie widzę manipulacji w mikroreklamach. Wykopfestów ostatnio nie zaobserwowałem. Neuropy i tym podobne niejednokrotnie wzywają do zakopywania znalezisk tylko dlatego, że są inne z poglądami neuropejczyków.. A poza tym nie interesuje mnie Twoja sugestia kompletnie i mam Twoje rady najzwyczajniej w dupie :)
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: znasz się #!$%@? na przepisach jak świnia na gwiazdach! Prawo pierszeństwa do koncesji wydobywczej było przyznawane na podstawie ustawy pr. geologiczne i górnicze w stanie prawnym przed nowelizacją z czerwca 2011r.

Umowy koncesyjne z tymi postanowieniami wciąż obowiązują.
  • Odpowiedz