Wpis z mikrobloga

@escobar: @FluidPanda: jestem ciekaw, czy bierze się pod uwagę okres po ewentualnym zajściu, tj. podczas powrotu do domu Adama Z. i czy w tym domu on pozostał (i nie można się tu opierać tylko na wskazaniach z telefonu).
@FluidPanda: @escobar: ja mysle, ze mogł wrocic na miejsce zbrodni i schowac ciało np. porzucone w krzakach(np wrzucic do Warty..itd)
o 4.03 był pod Lotosem, ok. g. 4.25-4.55 w okol. Ronda Rataje. W tym czasie wrocil się w okolice mostu.- dotarł na pewno w okolice Koscioła Sw. Rocha.
Biorąc pod uwagę, że ul. Kaz. Wlk przebył w 3 min, Bol. Krzywoustego w ok. 10 min? , to trasę z ronda
takniejest - @FluidPanda: @escobar: ja mysle, ze mogł wrocic na miejsce zbrodni i sch...

źródło: comment_sLZbODmO494dFIllUtQvXhtoD2kN0T1S.jpg

Pobierz
@escobar: Ja swojego zdania nie zmieniłem. Może po dzisiejszej rozmowie coś się zmieni. Gdyby chociaż pojawił się jakiś motyw tego Adama. Ale co że był satanistą? Po czym to wnoszą ? Po koszulce i zdjęciach? Dlaczego zabrał jej dowód i podłozył go na przystanku? Czemu nie wyrzucił do kanalizacji? Nie widze żadnych motywów. Brak żadnych wystąpień jej chłopaka. Dlaczego nie martwił się rano a dopiero po południu? Tyle pytań a odpowiedzi
@takniejest: Jeśli zrobił jej coś złego to pewnie był pod wpływem adrenaliny. W takich wypadkach nikt nie działa do końca świadomie i popełnia się błedy, zostawia ślady. A co mamy? Brak śladów, brak tropu dla psów, brak ciała. Takiego czegoś nie da się zaplanować w 100% bo w końcu mamy osobe żywą i nie wiemy do końca jak się zachowa.
@FluidPanda: jesli to było morderstwo to motyw niespełnionej miłości tego typa, ale wydaje mi sie ze porwanie, oglądając jego foty wydaje mi sie koleś ma lekki hałas na strychu
@escobar: Żaden #!$%@? podanie pigułki po wyjściu z klubu lub w klubie. Wystarczy 50 ml płynu czyli łyk wody. Dlatego potem prowadzi ją i mu się spieszy aby nie stała się bezwładną kłodą wcześniej. Może pierwsze objawy miała już na przystanku dlatego odpoczywali ( jeżeli na tym przystanku była - nie mam tego info czy potwierdzone) a później na moście ktoś mu pomaga albo oddaje dziewczynę do auta. Wszystko doprowadzone do
@escobar: To napisz o tabletce jeszcze raz. Ghb to nie do końca tabletka może być także płyn bezsmakowy. Wystarczy popatrzeć na youtube jak działa i jaki czas ma na działanie. Tutaj artykuł niby TVN ale prawda całą dobę :) Kelnerka zeznaje że wypiła jednego kielona i padła. Wątpię aby dziewczyna poddała się bez walki : http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/pigulka-gwaltu-juz-niegrozna-wykryje-ja-lakier-do-paznokci,461751.html Akurat czas po jakim zaczyna działać środek to okolice 20 min oczywiście wszystko zależy od