Wpis z mikrobloga

@pieczywowewiadrze: to wiem ale na ich stronie jest że wszystkie tel 4G LTE nie mają simlocka wogóle. Zakładam że ktos mi go przywiezie, więc jedynie kurs dolara wchodzi w grę a powiedzmy że mam okazyjną ofertę.

@Joseph_Pilsudsky ma wersję CDMA tylko właśnie Iphone sa tak robione że jest wersja GSM A1533 i CDMA A1533 i ta cdma ma CDMA + GSM do tego. I mają własnie gniazdo na kartę sim bo
@Ch-jogromPL: Nie dam sobie spokoju bo tam go mam za 800zł z gwarancją do maja 2016 więc nie będę w Polsce przepłacał a w Polsce cieżko trafić za 1200-1300zł bo albo jakiś refurb z chin albo inny wynalazek w którym touch id nie działa zupełnie dziwnym trafem. Poza tym tam płacę PayPalem mam 180 dni zabezpieczenia wrazie w a tutaj nawet kupując na allegro i ktoś wała wywinie to policja wnioski
@rufus1987: ale co sie mozesz naciac ? jedyne co to uwazac zeby nie bylo blokady icloud i szukac cos z 3-4 miech gwary jeszcze i gitas, telefon masz po 2ch dniach, a najlepiej to olx i w swoim miescie szukac, obejrzec i kupic, ja tak zrobilem i jestem zadowolony, wiadomo troche czekalem i szukalem, ale bylo warto
@Ch-jogromPL: to, że ktos napisze że nowy a to chiński refurb, często jest tak ze piszą że nowy a dziwnym trafem nie ma gwarancji. Znalazłem jednego na OLX już się prawie ugadałem i ogłoszenie zniknęło. Więc tak jak piszesz trzeba trafić, ja trafiłem w usa więc tam kupię.