Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wytłumaczy stoicki spokój i opanowanie brata zaginionej z 1 dnia poszukiwań.
https://www.youtube.com/watch?v=IbllP1j1sqA

Nie oskarżam broń boże, ale koleś ma tak zimną krew jak całkiem obca osoba postronna.
Nawet nie spodziewa się niczego złego, mówi o bilbordach, fejsbuku, goglu, Rutek mu przerywa nawet te wywody.

Do tego - facebookowa strona i jego kategoryczne mówienie, że na 100% chłopak Ewy jest niewinny.

Starszy brat dla swojej małej siostry stawia świat do góry nogami żeby tylko ją odnaleźć.
A tu mamy jakiś nieludzki herozim i brak mowy ciała czy ukrytych gestów linczu dla sprawcy.

Ja nie mówię, że on ją porwał czy że jest zamieszany w coś złego.
Mówię, że on jest dziwny. Potrafi się wysłowić, ale jest w tym zimny i obojętny.

#ewatylman #csiwykop
  • 32
  • Odpowiedz
@wujekItalo: Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że być może w sytuacjach ekstemalnych takich "do działania" włącza mu się efekt żołnierza.. ja tak mam.
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że koleżanka słodko gorzka i autor postu nie mają zbyt dużo do czynienia z LUDŹMI, nie każdy będzie panikował i rwał włosy z głowy, tylko dla mediów będzie miał maskę osoby spokojnej a wszystko będzie przeżywał wewnątrz. Bo wiecie ludzie są różni a dramatyczne reakcje to sobie obejrzyjcie w serialach jak dramy wam mało.
  • Odpowiedz
@wujekItalo: Jakim aktorem? To jest kwesta temperamentu albo innych przyczyn. Pisząc maska nie mam na myśli grania jak aktor. Ja też nie jestem typem osoby która będzie robić szoł ze swoich emocji zwłaszcza przed kamerami co nie znaczy, że nie przeżywam. Przeżywam pewnie bardziej niż drama queen.
  • Odpowiedz
@kaszkai: akurat tu sie mylisz.. Ale nie bede sie kłóciła z Toba skoro wiesz wiecej o mnie niz ja sama :)
Pozdrawiam gorąco

Ps każdy ma prawo do wygłaszania swoich opinii co zreszta widać na forum :)
  • Odpowiedz
@wujekItalo: Nie.. to jest coś takiego że nagle w sytuacjach ekstremalnych, dostajesz 2x wiekszy przypływ energii, wyostrza ci się jasność myślenia, nie marudzisz, działaś nad wyraz logicznie, jesteś nastawiony tylko na "cel" i nic więcej.... a nie pokazujesz najmniejszej słabości... coś takiego...
  • Odpowiedz
@thara: mysle ze ludzi o takich mozliwosciach jest bardzo malo.
Też może należy uzwględnić psychotropy, brak snu.
Z punktu widzenia widza, jego zachowanie mimo wszystko jest dosyć nienaturalne.

Ale życzę mu jak najlepiej, żeby odnalazł swoją siostrę.
  • Odpowiedz
@wujekItalo: niektórzy ludzie nieprzejmują się śmiercią, moze po prostu należy do tej kategorii osob ? Jakby udawał smutek to było by to widoczne i jeszcze gorsze niz jak nie udaje ze jest mu to obojętne.
  • Odpowiedz