Wpis z mikrobloga

RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM CZERWONĄ HOŁOTĘ! Ktos parę miesięcy temu #!$%@?ł mi klapkę od wlewu paliwa, dodatkowo porysowal bok samochodu. Samochód zostawiam na typowym blokowisku, gdzie chodzi masa Sebixów w bluzach Polska Walcząca, Red is bad. Ale co? Mam inną rejestracje niż miejscowi, zupełnie inną. Gdy jade i widzę stojacą grupkę patriotow to zawsze zauważam pochylenie wzroku w dół na rejestrację. Jadę dzisiaj na stację paliw, bo kontrolka mi świeci na żółto, a tu zonk: wszywki od zszywacza w otworze na kluczyk. Ktos na siłę wpychał, bo powyginane, nie dało sie wyciągnąć. Wiec pojechałem do pracy. To była historia pt. Witamy w Polsce, oraz #bekazprawakow.Fakt nikogo nie złapałem za rękę, ale pare lat jezdzilem na mecze i poznałem ten patriotyczny kwiat młodzieży, ktory w walce o Polske nienawidzi Zydow, Cyganow, Arabow, itp, nienawidzi ten innych Polakow, bo z innego miasta, napewno innemu klubowi kibicuja. TROCHE #gorzkiezale, ale na 100% nie zrobil tego jakiś lewak. Zaraz bedzie bol dupy i gówno burza, wali mnie to.
mustafas00 - RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM CZERWONĄ HOŁOTĘ! Ktos parę miesięcy temu #!$%@?ł ...

źródło: comment_VcfKVGXC3OYE1BCgOTzrFQ0o4Fnif0sa.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@r5678: zmienianie numeru rejestracyjnego bo ktoś bezprawnie dewastuje Twoją własność? Nie widzisz że to zamiatanie problemu pod dywan? Teraz zarysuje Ci samochód, następnym razem urwie lusterko, aż w końcu wybije Ci szybę albo zacznie zaczepiać Twoje dzieci. Nie lepiej zatrzymać ten proces w zarodku?
  • Odpowiedz
@mustafas00: Ciesz sie, że masz na kluczyk. W przypadku wyrwania klapki na zamek tzn otwieranej "z przycisku" wyrywają i jest piękny dostęp do korka - odkręcają i zasypują piaskiem - to jest dopiero #!$%@?, mojego sąsiada to spotkało. Nie poleca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mustafas00: Nie wiem gdzie mieszkasz, ale zapraszam do Poznania. Ja na blachach z drugiego końca Polski stacjonuję na Grunwaldzie, w sumie niecałe 2 lata. Efekty dotychczasowe:
a) rozbita szyba boczna
b) wyłamana wkładka do zamka drzwi
c) ukradzione halogeny razem z mocowaniami i kratkami zderzaka
d) przebite dwie opony (za jednym zamachem - ciekawe kto wozi dwa koła zapasowe)
e) ukradzione spryskiwacze do szyb z podszybia (nie mogłem uwierzyć jak to
  • Odpowiedz