Wpis z mikrobloga

RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM CZERWONĄ HOŁOTĘ! Ktos parę miesięcy temu #!$%@?ł mi klapkę od wlewu paliwa, dodatkowo porysowal bok samochodu. Samochód zostawiam na typowym blokowisku, gdzie chodzi masa Sebixów w bluzach Polska Walcząca, Red is bad. Ale co? Mam inną rejestracje niż miejscowi, zupełnie inną. Gdy jade i widzę stojacą grupkę patriotow to zawsze zauważam pochylenie wzroku w dół na rejestrację. Jadę dzisiaj na stację paliw, bo kontrolka mi świeci na żółto, a tu zonk: wszywki od zszywacza w otworze na kluczyk. Ktos na siłę wpychał, bo powyginane, nie dało sie wyciągnąć. Wiec pojechałem do pracy. To była historia pt. Witamy w Polsce, oraz #bekazprawakow.Fakt nikogo nie złapałem za rękę, ale pare lat jezdzilem na mecze i poznałem ten patriotyczny kwiat młodzieży, ktory w walce o Polske nienawidzi Zydow, Cyganow, Arabow, itp, nienawidzi ten innych Polakow, bo z innego miasta, napewno innemu klubowi kibicuja. TROCHE #gorzkiezale, ale na 100% nie zrobil tego jakiś lewak. Zaraz bedzie bol dupy i gówno burza, wali mnie to.
mustafas00 - RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM CZERWONĄ HOŁOTĘ! Ktos parę miesięcy temu #!$%@?ł ...

źródło: comment_VcfKVGXC3OYE1BCgOTzrFQ0o4Fnif0sa.jpg

Pobierz
  • 28
@mustafas00: niestety potwierdzam ten sam fakt. u mnie było trochę inaczej: raz skradziona tablica, raz wszywki w zamku klamki od strony kierowcy. Problem solved kiedy zarejestrowałem auto na miejscu i mam miejscowe tablice - od tamtej pory spokój. #!$%@? przez złodzieja tylnej wycieraczki nie liczę, ale jakbym dotrwał to bym rękę #!$%@?ł do łokcia bez zastanowienia.
Nie mniej jednak: patole, buraki i pseudo patrioci.
@mustafas00: Przerejestruj w końcu ten samochód.. W przepisach nawet jest że masz 30dni od zakupu na przerejestrowanie. Bozia Cię pokarała :P
Ja bym dla świętego spokoju przerejestrował... To wszędzie są takie barany. U mnie też kiedyś przewrócili samochód na bok bo w nocy był mecz i gospodarze przegrali.. To wyładowali się na Seicento z blachami skąd pochodzi drużyna która ich rozgromiła. W innej części miasta podpalili samochód, od którego zapaliły się
@r5678: może wynajmuje mieszkanie albo jest na kilkumiesięcznym projekcie w innym mieście?

Masz zajebiste podejście: "zrobię coś wbrew sobie bo inni łamiąc prawo robią mi krzywdę". Jakby Ci nasrali na wycieraczkę bo masz numer mieszkania 69 to też byś się przeprowadził dla świętego spokoju?
Witamy w Polsce, oraz #bekazprawakow.


@mustafas00: O jaka sroga beka.
Po pierwsze to co Ci Twoi mityczni "prawacy" mają wspólnego z porysowaniem samochodu?
Po drugie dlaczego łączysz jakąkolwiek ideologię ze zwykłą ociężałością umysłową?

Po trzecie:

Fakt nikogo nie złapałem za rękę, ale pare lat jezdzilem na mecze i poznałem ten patriotyczny kwiat młodzieży,


No to jak w końcu jest?

Rozumiem, że boli dupa - mnie też by bolała - ale