Wpis z mikrobloga

Uwaga na tag #boldupyonowoczesna kopalnia raka. W ogóle Mirki co się stało, już dawno po wyborach a fejk kont spamujących postami po 60 gr sztuka tylko wzrosła. Oni się nawet z tym nie kryją, powaga. Np. Używają tagu #hejtstop czyli tagu PO :D tylko te niedorozwoje nie wiedzą czym internet stoi i że to naturalny stan. Ktoś powinien ich banować, bo się śmietnisko tutaj robi większe.
  • 5
@SirSajko: Zanim zaczniesz kogokolwiek krytykować naucz się pisać. Tego bełkotu się nie da czytać. XD

W ogóle Mirki co się stało, już dawno po wyborach a fejk kont spamujących postami po 60 gr sztuka tylko wzrosła. Oni się nawet z tym nie kryją, powaga.
@atc_damian: Człowieku puste posty piszesz, nie ma w nich sensu xD może chciałeś coś jeszcze dopisać i ci się nie wysłało? Na chwile obecną to nie wiadomo o co ci chodzi trolu xD bo jak widać mój post jest jak najbardziej zrozumiały :)
@SirSajko:

puste posty piszesz, nie ma w nich sensu

mój post jest jak najbardziej zrozumiały


CZO XD

W ogóle Mirki co się stało, już dawno po wyborach a fejk kont spamujących postami po 60 gr sztuka tylko wzrosła

Co wzrosło? Sztuka wzrosła? 60 gr sztuka wzrosła? Fejk konta wzrosła?

Uwaga na tag #boldupyonowoczesna kopalnia raka.

Nie wiedziałem, że istnieje ból dupy o nowoczesną kopalnię raka. XD

Oni się nawet z tym
@atc_damian: Zabrakło mi słowa "liczba", a ty poczerwieniałeś ze złości xD resztę to sobie po prostu dopowiedziałeś. Piszemy nie na kartce papieru, tak więc hashtag ładnie wypełnił rolę separatora. Szyk zdania też dobry, to nie jest pisanie formalnego listu tylko mikroblog xD Wszystko jest zrozumiałe. Wybacz że cię tym zdenerwowałem. Ale zluzuj xD jak nie masz co robić to nie wiem, może znajdę ci robotę xD napisz na pw