Wpis z mikrobloga

Hejo mireczki, dzisiaj troszkę smutniej.

Od pewnego czasu przychodzi do mnie po karmówię pewien Pan. Na oko koło 40, elegancki, zabawny, ogólnie bardzo fajny gość. Ma od 2 lat kameleona jemeńskiego. On sam bardzo często wyjeżdża do Norwegii na kilka dni, więc na czas jego nieobecności kamykiem zajmuje się żona i dwie córki. Dodam, że kamykiem interesuje się bardzo i kocha go mocno.

Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że jego kobiety to psychopatki. Żalił mi się zawsze, że jak wyjeżdża, to kamyk jest zaniedbany, że chyba go nawet nie karmią i nie dają pić i że jest mu go okropnie szkoda i że ma już dosć. Jego dziewczny kupiły sobie ostatnio mopsia. Malusi szczeniaczek. Nie chciało im się z nim wychodzić, więc psiak lał w domu, jak to szczeniak, za co dostawał po dupie. Wielokotnie darły się na psa, bo załatwił się w domu, bo im nie chciało się wyjść O.O

No i w końcu miarka się przebrała. Gość dzisiaj przyniósł mi kameleona, bo BOI się zostawić go w domu z tymi wariatkami... Tak więc - mam na głowie kamyka nowego. Odwodniony do granic możliwości, zapadnięte oczyska, dość mocno wychudzony. Pewnie ma jakies kokcydia, czy inne owsiki. Zdążyłam skonsultować się z wetem, od jutra zaczynam kroplówki mu robić (już robiłam to przy agamach, więc można powiedzieć, że jestem doświadczona ze strzykawkami:D). Pod koniec tygodnia podjadę z szaleńcem do weta, zbadać go dokładniej. Jak przeżyje do końca tygodnia, to będzie świetnie, bo nie przełyka, prawdopodobnie nic nie widzi.

prawe zapadniete oko
lewe sto razy bardziej

Od jutra płukanie oczu 2 razy dziennie, kroplóweczki nawadniające, karmienie papkami. Nie przełyka, więc całą wodę wypluwa, to samo ze świerszczami/karaczanami. Żeby było jednak zabawniej, #!$%@?ł mnie w palca, aż do krwi, więc siłę ma ;D

Trzymajcie kciukasy Mirki moje kochane, bo przyda się to, oby udało się odratować cudaka!

_________________________________

Druga sprawa - Lotopałankowe mirki. Niestety, @abramek całkowicie olewa mnie i fakt, że piszę do niego, więc musimy inaczej kombinować. Obiecał nam innego laptopa, takiego, który pociągnie streama (w tym momencie mam już laptop od niego, ale procesor ponoć słaby i nie za bardzo chce ciągnąć streama, stąd jakość bardzo kiepska), ale niestety nie odpisuje mi nic kompletnie, więc zakładam, ze sprawa nie aktualna. No nic. Jeśli jest ktoś, kto umiałby i chciałby w jakiś sposób zająć się tym streamem, to zapraszam na prv, każda pomoc się przyda ( @naprawalaptopow proponowaliście mi wcześniej zasilać do tego laptopa, bo obecny jest walnięty i robi mi problem z prądem w pracy, jeśli nie uda się wyczarować innego komputera, albo chociaż jakiegoś procesora?, to czy to dalej aktualne? Bardzo byłabym wdzięczna ;) ).

Co do samego #wykopowypupil - szukam kupca na loteczki. Nie spieszy się ze sprzedażą, więc nie oddam ich bylekomu, 3 miechy męczę się już z alergią i choćbym miała się męczyć kolejne trzy, to dam radę, a dobry domek dla nich znajdę. Na inne zwierzę proponuję dalej burunduki - klatka już jest, więc problem jest rozwiązany, jedynie lekko ją modyfikować. Do tego są dziennymi zwierzakami, więc stream będzie działał w dzień, co jest dużym ułatwieniem. Sprawa do przemyślenia, jeszcze sporo minie, zanim znajdę dom latającym wiewiórom ;)

____________________________________

I to tyle na dziś ;)

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #kameleon #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin

Na spamlistę można zapisać się Tutaj
Khaleesi - Hejo mireczki, dzisiaj troszkę smutniej. 

Od pewnego czasu przychodzi d...

źródło: comment_NVj3TquuQc3KG1sAxZOg0bK3kbKrxowz.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
Wołam zainteresowanych (443) z list WykopowyPupil, GadziBastion
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do @IrvinTalvanen

! @Khaleesi @Tea @kibellos @magrusia @ccore @mandras @niepoprawnyhumanista @latko @krzyk4cz @sandovan @kamdz @wzr1one @acquen @sneakerro @kazut @nisziq @sanfable @popal @jormungand @goblin21 @dragday7 @mlody18 @przyzwoity @dlolb @maz00r @aggeta @hamradioop @piczabociana @genleman @x2one @akuku69 @sidi @ciast @gannta @sambarumba @dzery @krecikbmc @dymek1907 @koters @izycki @mrfafik @spiszka @reynevandudek @komeniusz @
  • Odpowiedz
@Khaleesi: Przekonaj gościa, żeby przeprowadził z swoimi różowymi rozmowę na temat traktowania zwierząt, a jak nie to niech zabierze im tego psiaka bo aż szkoda go. Słyszałem niedawno od znajomych podobną historię o rodzince, która kupiła sobie szczeniaka do domu. Szczeniak jak to szczeniak, niczego nie umie więc sikał gdzie popadnie, a szanowni państwo nawet nie próbowali go nauczyć co i jak. Skończyło się tak, że patusy zamykały psiaka w łazience(!_,
  • Odpowiedz