Wpis z mikrobloga

@alkan: Rzuciłem pierwszą lepszą, wszystkie są obecnie równie wiarygodne ale jak wolisz to masz wersję dla Ciebie:

sam sobie zorganizował wiec poparcia

XDDDDDDDD I ma 15 tysięcy znajomych na fejsie którzy dołączyli.

Szacunki mówią o 40-45 tysiącach uczestników dzisiejszego marszu

Dokładnie te same szacunki mówią że wczoraj było 17-20 tysięcy 20>45.Ukończyłeś podstawówkę?
@alkan: To Policja w końcu czy ratusz? Gubisz się trochę. Albo przyjmij że 50 tys. było na marszu KOD i 15 na Pisowskim albo 20 i 45. Z artykułu który podałeś wynika że dziś było więcej osób więc pierwsza wersja nie pasuje.

Mrozek wyjaśnił, że sobotnia manifestacja była mniejsza, bo gdy znajdowała się przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego (skąd rozpoczynał się marsz), tłum kończył się na Alei Szucha. Natomiast niedzielna demonstracja PiS,
@YodaMonster: Z artykułu, który podałem, wynika tyle, że szacunki są różne. Ponadto pamiętam, co było wczoraj: podawano szacunki sprzed rozpoczęcia marszu, pomimo że sporo ludzi doszło już trochę po jego rozpoczęciu.
@YodaMonster: Fakt, mój błąd, mam lepsze rzeczy do roboty niż śledzenie która instytucja co dokładnie powiedziała. Niemniej, jak widać szacunki są różne, a wyraźne nadużycia da się zauważyć po stronie pisowskich mediów - wczoraj manipulowały (zdjęciami i szacunkami sprzed rozpoczęcia marszu) zaniżając liczbę uczestników, a dzisiaj z kolei wyskoczyły z kuriozalnymi stoma tysiącami. Więc za prawdę uznaję odwrotność ich twierdzeń.