Wpis z mikrobloga

Czuj dobrze człowiek ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wczoraj wieczorem widziałem jak na osiedlowym parkingu cofała kobieta Toyotą Yaris. Miejsca miała mnóstwo, a mimo to wolała przywalić w nowe Audi. Przyklejona do przedniej szyby niczym glonojad. Obok mamusia, która pewnie twierdziła, że ma mnóstwo miejsca z tyłu...





#dziendobry #rozowepaski trochę #logikarozowychpaskow ale też #meskasolidarnosc #kolizja #motoryzacja
Pobierz niew - Czuj dobrze człowiek (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Wczoraj wieczorem widziałem jak na osiedl...
źródło: comment_3kXV6DlaroaCHARIhTbvTTcc8IID06g4.jpg
  • 125
@niew: bardzo fajnie zrobiłeś. Mi też kobieta wjechała w drzwi i ucieka. Znalazł się dobry człowiek, który spisał numery. Sprawa skończyła się tak, że dostałem z ubezpieczenia ponad połowę wartości auta, a tam z własnej kieszeni bym musiał naprawiać.
@niew: I bardzo dobrze postąpiłeś.
Miałem podobną sytuację, na parkingu pod galerią handlową: wracam, auto uszkodzone ale za wycieraczką numer rejestracyjny i marka samochodu - bez kontaktu niestety (dobry człowiek widział zdarzenie, ale nie chciał być świadkiem). Zgłosiłem zdarzenie na policji, opisałem wszystko jak było, po miesiącu otrzymałem informację o ukaraniu sprawczyni mandatem karnym. Z tym papierem naprawiłem auto z jej OC :).
@brak: Haha. Sam kiedyś się nad tym zastanawiałem, ale zarazili mnie chłopaki z okolic Rzeszowa, z którymi teraz wynajmuję.

Do domu = do rodziców, nawet jak mieszkają w mieszkaniu
Na mieszkaniu/na mieszkanie = na wynajęte.

Tak to oddzieliłbym, choć to pewnie poprawne nie jest.
@robertK: Mirku, to już trochę nie moja sprawa - ja zrobiłem, ile mogłem. Wiem co widziałem, babka ma dość mocno walnięty samochód, tak samo jak cumpel od Audi, można to sprawdzić po lakierze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno lepiej, że gość ma jakiś punkt zaczepienia, niż nic...